Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

ojoj, pravkar ugotovila, da novi windowsi (mali rač ASUS) kažejo drugo verzijo MB. Na stari Toshibi je pa vse OK. Mi je všeč nova verzija MB-a, vendar samo na starih windowsih.
2015 11 01
Jaz tudi zelo težko dodam nov artikel, predvsem komplicira pri oznakah... Pogrešam zadnje dodane artikle? :/
2015 11 01
Kot zgleda se za brezveze pritožujemo, ker ni nobenega odziva.. in dvomim da bodo vse skupaj spremenili na staro stran ker tudi tale nova ni bila ravno projekt iz danes na jutri. Je katera pogledala na hrvaškem butiku kako imajo tam? Oni so bili vedno nekako "v prednosti" pred nami ... na telefonu je res grozna verzija :(
2015 11 01
Zdaj se preko tel sicer lahko prijavim, ampak je čisto vse tako nepregledno, da me mine...škoda, prejšnemu butiko ni manjkalo nič posebnega. Mogoče samo to, da bi se videlo, če je pri pogovorih bilo prebrano. In bi bil popoln. Zdaj je kr nekaj.
2015 11 01
mene najbolj moti od vsega, poleg tega da ne morm nalagat artikle, da očitno ni opis viden in da spet dobim 100 sporočil ali menjam... :/
2015 11 01
Zmeda :/
2015 11 01
Meni so zmanjkali odzivi pa ne morem videti komu je katera stvar všeč. Pri meni pa tega sploh ne kaže komu je kaj všeč od mojih artiklov
2015 11 01
Sej pravim da admina nikjer!!
2015 11 01
moje krpice majo staro-bolšo verzijo...
2015 11 01
to da ne morete nalagati artiklov in jih urejati sigurno nebo tako ostalo. To je tako ker je stran še v delu, tudi če bi naložili artikle dvomim da bi katera pisala ker se še nobena ni ravno privadila na novo stran. Sem prepričana da bo to prva stvar ki jo bodo popravili, saj je namen butika prodajanje / menjaje stvari. Če ne bomo nič novega naložili bo stran pač propadla.. Za to res ne rabite skrbet... počakat par dni pa bo
2015 11 01
drugače meni je na računalniku verzija še kar všeč, manjkajo kakšne malenkosti, mogoče bi kaj s forumom spremenila ( ampak očitno se tega ne bo dalo, če bodo spet ene in iste zasule forum z menjavami in se bo spet vse porušilo , predvidevam da zato več nebo ''zadnjih tem'') .. no na telefonu je pa cela katastrofa
2015 11 01
pozdravljeni rada bi si pogledala oblačila samo za svojo velikost pa mi ne odpre okenca za izbiro velikosti,sem pa zdaj na prenovljenem butiku čist izgubljena
2015 11 01
se lovim po tej novi strani, bom potrebovala nekaj časa. Imam pa tudi težave, in sicer tudi jaz ne morem naložiti novega artikla. ne morem odgovoriti na sporočila....
2015 11 01
Pogrešam zadne teme v forumu, da ne morem uskati dolocenih stvari npr plasci...ampak lahko kliknem samo na oblacila. In pa da zadni artikli niso prikazani skupaj (vse kategorije). Aja pa to da vidim da je artikel prodan sele ko oglas odprem. Tudi opozorila na pogovore ni dokler jih ne odprem
2015 11 01
Kr neki...žal meni osebno Moti me da ne moram pogledati zadnjih artiklov ampak je treba vsako kategorijo odpirat
2015 11 01
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 54