Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Jaz lahko dostopam samo preko telefona, kjer sploh ji koznosti pogledat pogovore oziroma vsaj jaz jih ne najdem. Tako, da se opravicujem vsem, ki so mi morda pisale ampak nemorem odpret pogovorov, sploh ni tr opcije na telefonu :(
2015 11 01
Živjo dekleta! Tudi admin mora met kaj od vikenda ;) Sem vse prebrala, hvala za vaše predloge. Situacija je taka, stran bo ohranila enako funkcionalnost, ker je bila z namenom posodobljena v tej smeri. Mogoče se bo čez čas kaj urejalo, ampak zaenkrat urejamo stvari, ki so nujne za delovanje strani. Ampak nič bat, se boste hitro navadile na novo obliko. jaz sem se :) Nove artikle se da dodajati. Preverite le, da imate vsa okenčka zapolnjena in pri oznake zaključene z vejicami. Nekaj vprašanj ste že same odgovorile (vsi novo dodani artikli, najljubši artikli ...). Moram pa še vprašati informatike, kaj se je zgodilo z nevtralnimi odzivi in všečki. - Zadnji artikli (comp): na prvi strani, kjer piše popularni artikli - desno, vzporedno s črto imate zadnje artikle. - priljubljene (comp) najdete v zgornji vrstici, kjer so tudi pogovori (najljubši). Ko pišete, kaj je narobe, je priporočljivo, da napišete ali gledate na telefonu ali računalniku, saj je stran prilagojena. Tako na primer imate podkategorije izdelkov na voljo, če gledate na računalniku. Če imate kakšno konkretno vprašanje/napako, mi prosim pišite kar v ZS. Lp, AdminMB
2015 11 01
Zivjo Admin, sem hotela poslat ZS ampak ne vem kako. Skratka, uporabljam telefon in nikjer ni sploh opcije pogovori. Tudi najljubsih ni. Kolker sem uspela razbrat, naj bi bili ti dve kategoriji v svoji opravilni vrstici ampak na verziji za telefon, tega sploh ni. So samo kategorije artiklov in zgoraj desno v kotu tri ikonce, ki niso pogovori. Mene samo to zanima, kako prit do pogovorov na telefonu. Hvala:)
2015 11 02
Meni zdaj vse deluje kot bi moralo, stvari lahko dodajam in popravljam. Treba je samo paziti, da ni preveč oznak, pa je vse ok.
2015 11 02
Izginilo je nekaj odzivov.:(
2015 11 02
Po eni strani je prav,da ne moreš ne vem koliko brezveznih oznak napisat: nekatere so pisale vsepovprek,kaj jim je prišlo na pamet.
2015 11 02
Ne gre mi naložit novega artikla :(
2015 11 02
Tudi jz ne morem nalagat nove artikle :/ Lep dizajn, vendar je stran postala dokaj neuporabna. Škoda. Že tko je prodaja bila na psu (vsaj pri meni), sedaj mislim da bo šlo še navzdol in se bojim da se bo veliko uporabnic poslovilo...
2015 11 02
Ne morem naložit artikla...ta nova stran je katastrofalna
2015 11 02
Živjo, za najboljšo komunikacijo si preberite od začetka, da se stvari ne ponavljajo. Nova stran bo ostala, kar je bila narejena z namenom in veliko bolj sledi trendom uporabe in izgleda. Verjemite mi, navadile se boste na njo. To je samo trenutni šok, zaradi velike spremembe. O nalaganju novega artikla sem že odpisala v prejšnem odgovoru - polja morajo bit vsa polna in oznake ločene z vejico (tudi za zadnjo oznako mora biti vejica). LP
2015 11 02
Mojekrpice HR in RS pa še sledita :)
2015 11 02
DVOMIM da katerikoli operater te strani hoče doseči upad punc tu gor...mene ta nova podoba zelo odbija, poleg tega se nič ne da, ni pregledno in še kaj. Glede na to da se tudi vaši strani gre za čimveč obiskanega reklamnega prostora dvomim da bo učinek dosežen če bo upad obiska tu gor...v enih primerih pač tudi urednik ne more ravnati absolutistično, ampak tudi kdaj prisluhniti uporabnikom. In ne gre se za noben šok - takih strani s tako raztrešeno podobo je kar nekaj, niste edini (moja omara ali nekaj takega itd.) in kot vidite ni veliko obiska...
2015 11 02
Se strinjam s Tejciko. Če je bila stran narejena, da sledi trendom uporabe in izgleda, pa bi se naj naredila bolj pregledno, ne pa takole nefunkcionalno. Meni osebno prodaja in iskanje oblačil in vsega ostalega tukaj prav nič več ne diši. Pa lep pozdrav.
2015 11 02
dajte vsaj zeleno lučko nazaj,da vidim ali je sogovornica sploh prijavljena pa najnovejše artikle.
2015 11 02
tudi meni je nekaj odzivov zbrisalo in pa ne morem naložiti novih artiklov
2015 11 02
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 54