Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Jaz ne morem urejati artiklov!?
2015 10 31
Totalno nepregledno in nabasano.. res sem zelo nezadovoljna. - Možnosti kot prej "zadnji artikli" sploh ni, in kot zgleda moraš vsako kategorijo hodit posebej gledat, namesto, da je vse skupaj kot prej. - Artikli so velikanski, natlačeni in nametani. - Pod artikli ni videti kdo je uporabnik in niti to, če je dosegljiv. - Ni več nevtralnih odzivov štetih, navedeni pa so? - Opis, ki je prej bil desno in si takoj lahko preletel, je sedaj zgoraj in se ga pol seveda ne vidi, če ne odpreš. - Zadnje teme na forumu so tudi težje za najti, ker ko klikneš na to povezavo, te vrže na začetek foruma, potrebnih je zato veliko klikov povsod, da nekam sploh prideš, najdeš, kar iščeš. - V forumu ne moreš spreminjati svojega besedila, npr. če se zatipkaš ali želiš kaj dodati. Ponesreči sem zato izbrisala svojo temo na forumu. - Prej je bilo lepo ozadje, sedaj je vse čudno in samo še bolj veliko in natlačeno ter nepregledno. - Vidim da nekateri ne morejo urejati artiklov ali naložiti novih, na srečo tega problema zaenkrat nimam. Je pa zelo blizu uredi izdelek in izbriši, kjer se bo verjetno dogajalo še nevšečnosti. Tudi za "prodano" je bilo prej bolje ko je to pisalo in ne znakec €. - Ni več ocen uporabnikov (%), samo še koliko je poz/neg odzivov. - Prej si za dobljeno sporočilo imel roza znakec, da je ja padlo v oči, sedaj sem kakšnega že spregledala. Upam, da se v nadalje vpraša ravno nas uporabnike (tej ki bodo sploh ostali, zase počasi že dvomim) kaj bi želeli, kaj nam je všeč.. Če bi počasi kaj spreminjali, bi se človek navadil, to je pa res velika sprememba izgleda in funkcionalnosti strani, žal nevšečna:/ Edino všeč mi je, ko se nalaga nov artikel, da je vse v enem koraku.
2015 10 31
Meni tudi splooooh ni všeč nov izgled, niti nov prikaz..
2015 10 31
Zanima me kako izpraznit koš oziroma odstranit izbrisano.Lp
2015 10 31
> jožika70: > Zanima me kako izpraznit koš oziroma odstranit izbrisano.Lp Se pridružujem vprašanju.. če želijo več prostora, mislim da to ni smiselno. Prej če si izbrisal (po pomoti ali ne), ko ti je drugi odpisal, se je pogovor že vrnil med prejete in je bilo ok.
2015 10 31
Ne gre mi pisati uporabnicam , za željene artikle. a še komu nagaja ?
2015 10 31
tudi pri meni so bili izbrisani nevtralni odzivi - ki so mi jih pustile punce z katerimi smo sodelovale že več x. Ne gre mi naložiti artiklov na stran, niti mi ne gre pisati uporabnicam za artikle ki jih želim. :(
2015 10 31
darkshadows popolno si napisala, se strinam s tabo. Res prossim dajte nazaj staro ozadje,tako lepo je bilo z tistimi tapetkami,res je vse tečno in res lahko izgubite uporabnice z novim dizajnom.večina rada prelista kaj je novega in če ji je kaj všeč potem kupi, zelo malo je tistih ki točno določeno nekaj iščejo. Imejte potem obe opciji brskanja.Pa dajte vsaj to nazaj ,da vidiš če je uporabnica dosegljiva.
2015 10 31
meni je ta "nov butik" čisto nadležen... nič ni pregledno... jaz bi rajše nazaj starega :) pa tudi meni so kar naenkrat zginili nekam nekateri odzivi... :S jaz osebno sem res ful nezadovoljna z novim izgledom...
2015 10 31
Se strinjam, da je preveč nepregledno. Ta prva stran ko so samo najbolj ogledani artikli je meni osebno čisto zgrešena. Prej je bilo veliko bolje, ko so bili od zgoraj najbolj ogledani artikli, spodaj pa na novo dodani, si imel super pregled nad tem kdo je naložil kaj novega. Na ta način si lahko tudi na novo naložen artikel, ki ti je zelo padel v oči hitro menjal ali kupil/prodal. Drugače pa se strinjam s tem, kar je napisala darkshadows.
2015 10 31
Ne morem ne urejat artiklom, niti nalagat novih, pa to je za znoret. In kot viidm nisem edina!!!
2015 10 31
Glede na to, da svojih komentarjem PO NOVEM ne moremo več urejati, pišem še 1x. Naj se Adminka prosim oglasi in naj pove zakaj določene uporabnice ne moremo urejati že naložene artikle in nove nalagati? Mislim, da je to bistvo oz. zelo pomemben del.
2015 10 31
> darkshadows: > > jožika70: > > Zanima me kako izpraznit koš oziroma odstranit izbrisano.Lp > Se pridružujem vprašanju.. če želijo več prostora, mislim da to ni smiselno. Prej če si izbrisal (po pomoti ali ne), ko ti je drugi odpisal, se je pogovor že vrnil med prejete in je bilo ok. Tudi mene to zanima . če obstaja podmapa zbrisano, je to verjetno z razlogom! :) - ker pač želiš da je izbrisano, da tega ni več, ne pa da je samo pod drugim zavihkom...
2015 10 31
Pozdravljeni Meni je načeloma ta stran ok, mi pa je bila prejšnja bolj všeč (če bi se morala odločiti). Imam pa težave z iskalnikom. Gumb lupa ne dela, ko klikneš nanj. Ko nekaj iščeš, oblačil ne moreš več razporediti npr. po zadnjih dodanih artiklih, po ceni padajoče oz. naraščajoče ..., prav tako pa me moti, da prodani artikli niso dobro označeni (meni še vedno pod artiklom kaže ceno, čeprav ko kliknem na artikel, vidim, da je že prodan). Lep pozdrav
2015 10 31
In še moje mnenje: - novi butikec mi je kar všeč - lušn :) Moti pa me: - ne morem izbrisat izbrisanega pogovora - artikli katere menjam niso več označeni z izmenjaj! - ko grem na urejanje artikla ne pusti shranit urejenega - ni zelene lučke, da vidiš kdaj je uporabnica gor - če hočem najdet zadnje napisane teme je potrebno vedno idet na forum :/ Upam, da boodo stvari ki me motijo čimprej spet tako kot prej
2015 10 31
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 54