Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Tole napako s slikami tudi jaz opažam zadnje čase...
2018 06 02
> Lilith666: > meni se pa dozdeva, da so zbrisali tiste slike, ki so bile že dolgo časa naložene (2014, 2015...) :/ da se zato ne prikazujejo Očitno je res tako, ja. Samo lahko bi to popravili...
2018 06 02
jah, tiste slike ki jih ne prikazuje in če imate še te artikle jih bo treba na novo naložit :/ ker pomojem so zbrisane, če klikneš na sliko in daš odpri v novem zavihku se izpiše error 404, file not found. adminki sem pisala in je rekla da bo obvestila tehnike
2018 06 04
> manilu: > > Lilith666: > > meni se pa dozdeva, da so zbrisali tiste slike, ki so bile že dolgo časa naložene (2014, 2015...) :/ da se zato ne prikazujejo > Očitno je res tako, ja. Samo lahko bi to popravili... Niti ni cist res.. Jaz imam kar nekaj oglasov še aktivnih iz 2016, medtem ko pa nekateri so izginili 😁 s tem da so izginili tudi novejsi oglasi, ki pa so vidni ko grem iz telefona medtem ko iz racunalnika niso 😁
2018 06 04
Tudi jaz sem danes opazila da mi pri dosti artiklih ne pokaže slike. Očitno ta isti artikel druga uporabnica lahko vidi, saj mi je danes poslala povpraševanje za hlače, katerih slik ne morem videt. In ob vsej tej poplavi hlač, ki jih imam, samo po številki žal ne morem vedet, za katere se gre :/
2018 06 05
Zanima me, če se je zgodilo tudi kateri izmed vas... Slučajno sem opazila, da je izginil negativni komentar, ki sem ga napisala uporabnici julija 2017. Ni ga ne med mojimi komentarji "o ostalih" ne med njenimi. Naj povem, da je komentar izginil kmalu po objavi in sem ga takrat napisala ponovno. Še do pred mesecem dni je bil viden, sedaj ga pa več ni. Administratorka pravi, da lahko odzive briše samo ona. Kako je potem mogoče, da je napisan odziv izginil že drugič? Odziv, ki mi ga je vrnila, pa je (seveda) še vedno viden. Ima takšno izkušnjo še katera uporabnica?
2018 06 06
Punce, ste kaj resile z slikami? Meni se vedno niso vidne, odgovora od admina nisem dobila...
2018 06 08
> Mimi1989: > Punce, ste kaj resile z slikami? Meni se vedno niso vidne, odgovora od admina nisem dobila... Nič, še vedno je isto. Jaz nisem javljala adminki, ker mislim, da je bilo že prej javljeno. Sem pa tudi jaz že javila napake, ki so bile posredovane naprej (verjamem, da adminka tu nima kaj), pa niso bile nikoli odpravljene ... :|
2018 06 08
Glede teh slik: opažam, da jaz slik ne vidim pri kar nekaj aktivnih uporabnicah. Mogoče pa same vidijo slike, drugi pa ne? Jaz npr. vidim vse slike v svojem butiku (vsaj na seznamu, noter ne vem, če sem prav vse pogledala). A ve pri meni vidite vse slike?
2018 06 12
> manilu: > Glede teh slik: opažam, da jaz slik ne vidim pri kar nekaj aktivnih uporabnicah. Mogoče pa same vidijo slike, drugi pa ne? Jaz npr. vidim vse slike v svojem butiku (vsaj na seznamu, noter ne vem, če sem prav vse pogledala). > A ve pri meni vidite vse slike? Tudi pri vas žal niso vidne vse slike. Na zadnjih dveh straneh vam manjkajo 3 ali 4 :/ :/
2018 06 12
Ha... dobro da vem. Hvala. :") Ker že nekaj časa sumim, da uporabnice vidijo to pri drugih, pri sebi pa ne.
2018 06 12
> DiiVii: > > manilu: > > Glede teh slik: opažam, da jaz slik ne vidim pri kar nekaj aktivnih uporabnicah. Mogoče pa same vidijo slike, drugi pa ne? Jaz npr. vidim vse slike v svojem butiku (vsaj na seznamu, noter ne vem, če sem prav vse pogledala). > > A ve pri meni vidite vse slike? > Tudi pri vas žal niso vidne vse slike. Na zadnjih dveh straneh vam manjkajo 3 ali 4 :/ :/ @DiiVii: Sem v zameno pogledala tudi vaš butik. :) In na drugi strani (vsaj jaz) ne vidim "Rdeče superge" in še zadnjih 5 objav. :| Na prvi strani vse ok.
2018 06 12
A se bo to sedaj počasi zrihtalo ali je potrebno ponovno naložit ?? :")
2018 06 13
okej, do sedaj sem bila tiho ampak sedaj mi je pa kar malo dost. Prebrala sem forum, nikjer nisem zasledila, kdaj se bojo odpravile napake, ker slik ne vidim niti na svojem profilu niti pro drugih. A se bo to kaj uredilo ali pa bom pač primorana zbrist vse skupaj. Ker tole je postalo že zeloooooo nadležno ....
2018 06 13
Pomojem nic ne bo. Jaz ne vidim v svojem profilu 28 artiklov. In glede na to da jih imam 300, res ne bom iskala v omari katere mi falijo in jih nalagala spet gor. :D
2018 06 13
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 54