Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Za bodoče mamice /

Prosti ginekologi za nosečnice

Pozdravljena. Imam eno vprašanje in sicer, trenutno nimam svojega osebnega ginekologa in kje bi lahko dobila (okolica Velenja, Šoštanja, Celja) takoj prostega ginekologa ki bi me takoj sprejel, saj sem noseča (okoli 8 tedna) in kamorkoli kličem me noben ne sprejme, kljub temu, da jim povem za svoje stanje, rečejo poskusite drugje.. In preklicala že pol Slovenije. Sem pa že tudi obupana, saj se počutim zelo slabo - 24 ur mi je slabo, spim skoraj nič in me to iskanje (iščem že 10dni) zalo otruja in izčrpava počasi. Že vnaprej hvala za informacije in nasvete. Lp [:Ljubek]
2014 05 06
pozdravljena, s tem stanjem pojdi v dežurno in povej jim tako kot si nam napisala in ti morajo pomagat kot pri počutju in oni imajo seznam raznih ginekologov ...prosim ne čakaj da nebi prišlo do kakih zapletov SREČNO IN LP
2014 05 06
KOT DRŽAVLJANKA IN PLAČNICA ZAVAROVANJA IMAŠ VSO PRAVICO DO ZDRAVSTVENIH USLUG KI JIH POTREBUJEŠ ZATO BREZ ZADRŠKOV POJDI V PRVO DEŽURNO V OKOLICI IN POTOŽI NA POČUTJE. JEST SM Z GORENJSKE IN TI NEMOREM POMAGAT V ZVEZI Z GINEKO A TO JE MOJ NASVET.
2014 05 06
Najlepša hvala dammi7 za nasvet. Sem že tudi sama o tem razmišljala, vendar nisem bila prepričana, kako je s tem [:Ljubek] Lp
2014 05 06
DELUJE jest sem 1x tudi morala na tak način potem deluje. srečno in dobro uštimaj
2014 05 06