Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Poomooč..............

Mene pa neki zanima...Stara sem 16 let in do zdaj nisem imela fanta. Bili so samo poljubi,prijateljsko je bilo use,bila sem tudi zaljubljena ampak od tega ni bilo nič. Zelo si želim fanta ampak je očitno z mano nekaj narobe? :) Drugace sem pa zelo zrela punca,pametna,popularna na soli,kot drugi pravijo sem tudi lepa..Sepravi imam use atribute kaj je pa potem narobe? Imam previsoke standarde? mislim zdaj ce si zelim fanta ga bom tkoj najdla ampak nebi bila z kar enim x tam ko mi ni niti usec...Ucasih sem zelo glasna in zgovorna oseba z prijatelji potem ce pa je kaksen moski/tip pa takoj poniknem in ratam zelo sramezljiva..Zakaj? :/
2014 06 18
Bo ze pravi prisel :)
2014 06 18
si še mlada in maš še čas :D bo že prišel pravi takrat ko boš najmanj pričakovala :) namesto da se sekiraš da nimaš fanta raje uživaj v svojih letih :) jaz sem pri tvojih letih uživala tok kokr se je dalo :D
2014 06 18
ko bo prišel pravi čas in pravi fant boš vedela da je to to. naj se ti ne mudi,...ko pride kak fan bodi to kar si, saj ti nikjer ne piše da si sramežljiva, tprej se nimaš ničesar bati ;)
2014 06 18
Ah se ti nič ne mudi, kot so rekle predhodnice, rajše uživaj v teh leti, ko bo čas bo pa fant prišel sam od sebe:)
2014 06 18