Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Za bodoče mamice /

Nosečnost ..

Pozdravljeni. Žačetek junija sva z partnerjem imela nezaščiten spolni odnos. Čez nekaj časa sem začela čutiti slabost in bruhanje, ampak sem rekla da je mogoče vročina kriva.. Prsi imam tudi trde in občutlive. Danes sem se zbudila z slabostjo, in ko sem sla na WC sem opazila živo rdeč madež na gatkah, ko sem se obrisala je bil tudi rahlo viden. Na prsih sem tudi danes opazila da imam kr dost povečane žile.. Čutim bolečino v spodnjem delu trebuha in spodnji del hrbta. A je to kar js mislim ( zanositev) ali pač nekaj druzga?
2014 06 22
ni nujno, da si noseča glede na napisano je lahko še veliko drugih stvari.. glede zanositve se boš najbolj prepričala, če boš naredila test, imaš ga v vsaki drogeriji in lekarni =)
2014 06 22
rdeč madež je mogoče menstruacija... kupi test nosečnosti v lekarni, tako se boš res najlažje otresla skrbi :)
2014 06 22
Menstruacija ni ker poznam svoje telo ko se pripravlja na tardečo ;)
2014 06 22
Mogoce je bila pa to vgnezditvena krvavitev.
2014 06 22
dvomim pa, da je to vročina veš... kupi si test nosečnosti, boš najlažje ugotovila :)
2014 06 22
dvomim da je vgnezditvena, ker sta imela spolni odnos v zacetku junija, zdaj pa je ze konec junija. jaz mislim da je to psiha
2014 06 22
Hvala vsem za odgovorje. Sicer pa ne razumem zakaj bi bila psiha, saj sploh nisam razmišljala o tem, js bi bila vesela če bi bila noseča :)
2014 06 22
Bojda ne čutiš slabosti tako hitro, ampak se pojavi šele s časom. Tako da če ti je bilo slabo prvih nekaj dni po odnosu, to ne more bit od nosečnosti. Seveda pa raje kupi test ali pojdi na pregled.
2014 06 22
Ni mi bilo takoj slabo, ampak glih ta teden ko je bilo zelo vroče pri nas, se pravi en teden nazaj?
2014 06 22
Po simptomih ki si jih navedla, sem 100% prepričana, da si noseča :)
2014 06 23
si ze nardila test?
2014 06 23
pozdravljeni, ne ker sem nasledni dan skrvarela .. take sibke krvavitve imam, in sm si rekla mogoče je ta rdeča.... ampak ponavadi imam zelo močno menst. tokrt ni bilo tako
2014 06 25