Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

To me pa segreje!!! :@

( ne velja za vse) Ali res mislite da vse punce katere prodajajo stvari enake kot npr. na ebayu, "preprodajajo" po zelo višji ceni? jih imate res pravico obsojat in jim delit negativne odzive? kaj pa če so punce kupile to v eni od naših spletnih trgovin katere dejansko kupujejo na ebayu in "preprodajajo" v Sloveniji za 3x višjo ceno? nekatere punce pač nimajo možnosti naročat preko ebaya in kupijo za višjo ceno pri nas, ko pa artikla ne potrebujejo ali jim ne ustreza pa pač prodajo po ceni katera se jim zdi primerna glede na to koliko so za artikel odštele!!! NE MEČITE VSEH V ENAK KOŠ IN NE OBSOJAJTE ČE SE VAM "ZDI" DA PRODAJAJO ZA PREVISOKO CENO!!! Konec koncev nišče nikogar ne sili v nakup ničesar in če se vam zdi kaj predrago pač kupite tam kjer boste dobile ceneje ker konec koncev KDO STE DA LAHKO OBSOJATE?!!
2014 07 29
SE STRINJAM
2014 07 29
Že pri veliko puncah sem zasledila odzive zaradi tega...se mi včasih zdi da so nekatere tukaj gor le zaradi tega da delijo negativne odzive, sem pa tudi pomislila že da pa to počnejo tiste katere dejansko "preprodajajo" preko ebaya in si pač naredijo še en profil z katerim zbijajo svojo "konkurenco".
2014 07 29
Cena je cena. Če kupiš kupiš če ne pa ne.
2014 07 29
se popolnoma strinjam, nišče nikogar v nič ne sili :)
2014 07 29
To so punce, ki drugim ne privoščijo nič dobrega, ko se gre za denar je vse narobe.
2014 07 29
VesnaLogariček, to so pomoje punce katere sebi nabijajo pozitivne drugim pa zbijajo povprečje...se je že kar veliko takšnih našlo ja...to so totalne "psice" (pardon izrazu) katere bi za 1€ prodale svojo mamo
2014 07 29
S takšnimi odzivi se sploh ne obremenjevat,zato ker vsaka postavi svojo ceno. Nekdo,ki ima namen stvar kupit jo bo kupil,ker sama vidim, da še vsaka,ki me je spraševala sto stvari o enem artiklu ga na koncu itak ni kupla. Tista,ki je bila pa resna in je imela namen kupit mi je pa samo napisala,kupim,izmenjale sva podatke in je bilo to to! Jaz tud kupim včasih preveč stvari pa se jih potem odločim prodat,pa jih prodam še vedno za manj kot sem jih sama kupila. Ampak če pa kateri moja cena ne paše,pa ji enostavno napišem naj si poišče enak ali podoben artikel ceneje drugje,moja cena je pa taka. Ni pa fer, da res ene puščajo odzive negativne drugim samo zato ker jih je škoda dat za stvar,ki bi jo rade imele 2-3e zraven. Pol pa ne kupi in ne dajaj zaradi zavisti ker nekdo ima to kar hočeš ti imeti in ti je žal denarja! Jaz tud ne morem naročati iz ebaya pa vseeno kupim kako stvar od katere,ki vem da jo je na ebayu kupla pač za več denarja,sam če hočem nekaj imet pač to plačam in je ne matretiram zato, da mi more prodat po taki ceni kot je ona plačala na ebayu....kupi al pa pusti,tak pač je! Samo ene pač nimajo razčiščeno same s seboj,....
2014 07 29
divaluna če bi vse tukaj razmišljale kot ti potem bi bil ta naš butik prav prijeten :), je pa poln zavisti, na žalost je takšna naša predraga Slovenija :D
2014 07 29
Hvala! =) Ma jaz se sploh ne obremenjujem,...ker me na butiku več sploh nič ne more presenetit! Ene punce so zelo vredu,pa z veseljem sodelujem z njimi,žal pa obstajajo tudi takšne ki nimajo obnašanja in so bezobrazne do konca,...take pač kr takoj odpikam in ji takoj povem,da men se ne mudi prodat ničesar in mi je vseeno če mi bo ena majčka stala v omari še celo leto,ker če ne zdaj jo bom pa drugo sezono prodala =) tk da moja cena je taka,če hoče lahko kupi,če ne pa naj išče naprej. Naj pa me ne skuša matretirat,da ona ponuja meni pol manj od moje cene pa take fore,...meni tudi ni blo nič podarjeno,sem mogla kupit. Najbolj zanimivo je pa itak to,da ko sem podarjala popolnoma nove hlače (5 komadov) pa se nobena ni oglasila =) Tk da ne se preveč obremenjevat ker ni vredno =) Mislim, da pa še je vedno veliko resnih in poštenih punc tu gor s katerimi je vredno sodelovat.
2014 07 29
Se podpišem pod komentar uporabnice divaluna. Na žalost, se bo vedno našel nekdo, ki ti bo zavidal ali pa imel kaj povedati čez tebe, četudi te ne pozna. Mislim da smo vse že vsaj 1x izkusile kaj podobnega.. Res se ni vredno sekirati in izgubljati živcev zaradi takšnih ljudi. Naj delajo kar jim paše, saj samo sebi delajo škodo. Meni se eni že prav smilijo res. Poznam par oseb, ki se nonstop pritožujejo čez vsako mojo besedo,dejanje,.. sami pa hkrati počno ravno to, kar jih pri meni tako zelo moti. Svašta res..prav živijo za to, da se lahko nad nekom znašajo in mu grenijo življenje, pa čeprav mu ponavadi nihče nič žalega ni storil.
2014 07 29