Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Seks v dolgoletnih zvezah

S fantom sva skupaj že skoraj 6 let in res nama je lepo. Prejšnji mesec sva se tudi zaročila, tako da sva res super skupaj:). Zanima pa me kolikokrat seksate tiste, ki ste v večletnih zvezah in predvsem kako ga popestrite? Se mi zdi, da sva se midva ujela v eno rutino in sva se nehala presenečat na tem področju. Sploh jz sm ratala zelo lena-priznam, čeprav rada to počnem, mi ni nekako, da bi se oblačla v seksi spodnje perilo in si izmišljevala neke igrice. Res mi je dobr kot je, samo izgleda da bi moj fant še kaj več kot misionarca...men je pa tako fajn, res sem kot en hlod. Kako naj se motiviram?
2013 04 26
[:smeh] [:smeh] [:smeh] nisi edina verjemi.midva sva 14 let skupaj.
2013 04 26
uf, js mam isti problem. s tem da sem dosti samozavesti zgubila ko sem rodila deset mesecev nazaj, ker sem pridobila 12 kg. ti je mogoče samozavest padla? v takih primerih se punce kar bolj izogibamo sexu. no, vsaj jaz :)))
2013 04 26
kile gor dol [:smeh] to je normalno v nosečnosti [:nasmeh] rad te mora imeti tako kot si [:nasmeh]
2013 04 26
ah sej se ne gre zato, da me on ne bi mel rad. ampa jaz nase cisto drugace gledam in se ne počutim sexy :)
2013 04 26
no jaz pa še vprašanje, v najini zvezi je tudi vse pošlihtano,uživam pri tem... vendar pa mam pekoče bolečine ko nehaval, verjetno je nekaj zelo narobe, ne? :(
2013 04 26
[:smeh] sej to se vsaka po porodu [:nasmeh] se boš že uštimala [:nasmeh]
2013 04 26
hehehe :) ja, se bom, upam da cimprej [:nasmeh]
2013 04 26
to se mi pa ne zdi ok,najbolje da greš k ginekologu [:sokiran]
2013 04 26
kiki12 jaz sem se zredila za 23kg zdej sem pa ista kot sem bila [:smeh] no 4kg več ampak ne moreš biti vedno isti telo se z leti spreminja [:nasmeh]
2013 04 26
Anonima, peče te verjetno zaradi kakšnega vnetja. Poskusi z kremo canesten, ne jej sladkarij nekaj časa in ne nosi tangic ter zelo oprijetih hlač. Če ne mine pa pejdi k zdravniku. Če se vrnem nazaj:), jz se seksu niti ne izogibam, sploh ne, čeprov res vsak dan lihk ne bi no, sam tko na tri dni bi blo pa idealno. Ja samozavest je ful ful pomembna, jz itak soh nehi niham v razpoloženju in sm že navajena, čeprov bi se vrjetno v telesu adriane lima res počutila ful seksi in bi ga kr skoz naskakovala;)! Ma ne vem, sj pravm, men je tko dobr,njemu je pa dolgčas-to je to. Pa ne razume kako je men čist kul tko kot je. A se ve s svojimi kej pogovarjate o tem?
2013 04 26
Midva sva skupaj malo več kot 4 leta, odnose imava 4-6x na teden odvisno.. meni se tudi dostikrat ne da, ampak se potrudim, za njega vse [:tihsmeh] Midva se zabavava vmes pa je fajn [:smeh] pa kaki komentarji smešni in to je to, brez kakšnih sexy spodnjih peril [:jezik]
2013 04 26
Anna44 moj fant bi reku, da si ti dobra punca, ker se potrudiš:), ja sj jz se bom tud mogla mal spet
2013 04 26
namenjeno Anonimni: tudi jaz imam včasih pekoče bolečine, če ne uporabljata lubrikanta, ga kupita, je veliko boljše;)
2013 04 26
[:smeh] [:smeh] [:smeh]
2013 04 26
1 2