Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

KADILKE - ne pošiljat oblačil in torbic s vonjem po cigaretah!

Resno, ne delat tega, ker je blazno moteče, za tiste, ki ne kadimo. Imela sem menjavo s mojim doplačilom in dobila tako smrdečo torbico po cigaretnem dimu, da glava boli - cela soba mi je začela smrdeti po cigaretah! 2 dni sem jo namakala v Vanishu in vseh ostalih pralnih sredstvih, saj je mimgrede imela tudi packe od kulija - na to me prodajalka ni opozorila, ko sem vprašala o ohranjenosti. Rezultat: torbica po pranju še vedno smrdi po cigaretah, fleki od kulija pa so še vedno prisotni - KATASTROFA! Sama se trudim zadeve vsaj oprati, če imam čas jih tudi zlikam, preden odpošljem. Tko, da res ne morem razumeti tega in takega odnosa [:zalosten] Kaj kadilke ne vohate vonj po cigaretah ali kje je trik? [:sokiran] Mislim, da imam dober razlog da neham menjati, saj pogosto dobim raztrgane in poškodovane zadeve, ki niso za nikamor.
2014 10 27
Ponavadi je njihov nos itak navajen na vonj cigaret, zato ga same ne zaznajo... :) Je pa zelo moteče in ogabno ja..
2014 10 27
Sej men je vseeno da zastrupljajo sebe s kajenjem, okolica pa tega res ne rabi vohat [:nasmeh] Sem jo še naparfumirala po pranju, pa itak nič ne pomaga...
2014 10 27
Ne samo to, nekatere punce,tudi nekadilke našpricajo s parfumom oblačila, ki ti jih pošljejo in tudi to je zelo moteče, sploh če ti ta parfum sploh ne diši. Sem zadnje čase kar nekajkrat dobila take cune in sem se tudi sama matrala in jih posebej namakala nevem koliko časa, saj je bil parfum zelo moteč,pravzaprav meni osebno zelo ogaben. In kljub temu je ta vonj vseeno ostal na oblačilih, uglavnem punce, mogoče je vaš namen dober, samo vseeno ne tega delat!
2014 10 27
Se strinjam!!!
2014 10 27
Najboljše je, da oblačila le opereš in jih pošlješ. Brez kakšnih hudih parfumiranj oblačil, ker to nekaterim full smrdi :/
2014 10 27
OK, to za parfum res prvič slišim in verjamem da je moteče, če ti parfum ne diši. Sigurno je namen dober, vendar imamo različne okuse... Dobila sem že super dišeča oblačila z vonjem po pralnem prašku, enkrat celo zlikane hlače :) Tko da punce, ne me spraševat ali menjam, ker ne menjam več [:rezoc] [:jezik] Spremenila sem tut na profilu svoj opis [:sramezljiv]
2014 10 27
Vonj po prašku je OK, kakšni skrajno slatki parfumi in podobno,pa rajši ne [:nasmeh]
2014 10 27
To je trapasto, da ne bi zaradi parih slaboh izkušenj več menjala :/ Pa naredi takole: počakaj, da ti prvo prejmeš svojo pošiljko, šele potem pa ti pošlji svoje oz ne pošlji, če je izdelek v katastrofalnem stanju :)
2014 10 27
Itak, po možnosti kakšen cenen parfum ali enostavno niti ne rabi bit poceni parfum, dovolj da ti ne diši [:nasmeh]
2014 10 27
Dobra rešitev v teoriji, vendar v praksi dvomim da bi katera bilo pripravljena poslat prva :) Ponavad se s puncami zmenimo, da se odpošlje istočasno. Tale punca je vmes kao zbolela in sem jz poslala prva... Mah, ena mi je poslala strgano jopo in mi še vrnila negativen odziv [:zalosten] Tko da se mi ne da več, škoda denarja za poštnino...
2014 10 27
Mislim, da smo bile že vse kdaj fajn razočarane, je pa tako, da se s tem ko ne menjaš ne izogneš razočaranju. Lahko tudi kupiš raztrgan, smrdeč izdelek. Tukaj pač niso samo nove stvari. Drugo je, da samo prodajaš, niti ne kupuješ, niti ne menjaš, ampak sama si iskreno želim čim manj takih butikaric, fajn je dat tud malo nazaj :D Srečno vsem.
2014 10 27
Vsekakor je tako, da kdor ne reskira, ne profitira :))
2014 10 27