Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Bi katera imela psička. Ga podarim.

[slika:7a95e861-5165-46ac-9456-9df4fdfd6d43]
2013 04 28
joooo pikec mali [:ljubek] [:ljubek] če nebi imela že 4 doma bi ga z veseljem posvojila [:ljubek]
2013 04 28
Joj ker pikec [:nasmeh] takoj bi ga vzela če bi imela bajtico in veliko časa [:nasmeh]
2013 04 28
Kak pa lahko pesa kr tak podariš? [:sokiran] bogi...
2013 04 28
Če je mešanček, in če se je ponesrečilo parjenje, in da nisi en preprodajalec, ki pari samo zaradi denarja, je neko nenapisano pravilo, da psička podariš :) [:nasmeh]
2013 04 28
Ja to sem tudi sama hotela reči, meni se smili žival ki kroži okoli kot predmet. Pes se na nekoga navadi in potem ga oseba kar zavrže in meni se para srce ko slišim kaj takega [:zalosten]
2013 04 28
ja poglej na bolho koliko je oglasov podarim :) zato, ker nihče ne kupuje mešančkov.
2013 04 28
Razumem da pesa podari ker se mešančki tak naj ne bi prodajali. Ta pes na sliki pa zgleda kot da je ze kake 4,5 mescev star in mi je hudo da ga lahko nekdo kr tak nekomu podari. Sama mam pesa in ga jaz nikoli ne bi mogla tak nekomu dat! .. [:sokiran] [:jezen]
2013 04 28
imam že 3 mešančke doma in mucka, tako da žal ni prostora več, drugače bi ga pa z veseljem vzela [:zalosten]
2013 04 28
Revček jst bi ga prec vzela če bi mela pogoje [:nasmeh]
2013 04 28
ja aves, mogoče ga tolko časa nihče še ni vzel.. Psiček mora bit pa itak star vsaj 2, 3 mesece preden ga oddaš :)
2013 04 28
Tako kot si napisala kiki999, psički morajo bit dovolj stari, da lahko grejo k novemu lastniku. Zadnje čase ga preden so stari 3mesece lastniki redko oddajo. Zdaj pa če je to mešanček in ga nekdo želi podarit (vrjetno sam najbolj ve zakaj) mislim da ne more nekdo rečt "kako si lahko psa podajaš kot neko stvar" če se mu le želi poiskat topel dom in prijaznega lastnika. V končni fazi pasemski psi se tudi "podajajo naokrog" ampak pač zanj plačaš. Moja mami se ljubiteljsko in res za simbolično ceno ukvarja z vzrejo yorkijev in se jaz navežem na vse mladičke, pa pridem samo 1x na teden tja na obisk in ji tudi ne rečem kako lahko pse proda dalje, ker vem da za njih izbira lastnike za katere meni da bodo za psičke dobro poskrbeli. [:nasmeh] Pes se pa v 4,5 mesecih definitivno še ni tako navezal na lastnika kot naprimer po enem letu.
2013 04 28
točno. :) meni se zdi povsem logično, da daš kužka naprej, če nimaš časa zanj in da je še mladič. Ne rečem že kako leto stari psički, ki se res navežejo nate.. Zaj si pa predstavljaj da psička skoti 8, 9 mladičkov.. Nemores jih obdrzat.. Tudi jaz ko sem kupila svojo čivavico, je bilo prejšnji lastnici ful hudo in me je prosila, če jo lahko vsake toliko pokličem, da povem kako se psička navaja :)
2013 04 28
temu ''ponesrečenemu parjenju'' se reče: ''nimamo denarja'' za sterilizacijo.
2013 04 28
Tega pa jaz ne bi tako grdo označila. Mi smo dobili mucka, katerega mama je čistokrvna perzijska muca in se je lastnici izmuznila iz ograjenega zemljišča in se pač sparila na ulici z potepuškim muckom. Naprimer en izmed mnogih primerov. Ne moremo vedno kar obsojat drugih kako je [:nasmeh] Kiki999 jaz tudi vsake toliko časa lastnici pošljem sliko psička.. [:ljubek] Pa ful težko ji je bilo ko se je odpeljala stran, ko smo se dobili na pol poti (mojega malega sva z zaročencem šla iskat na Hrvaško), je bila kar solzna.. Tako da tisti ki oddajajo pse, ne rabijo bit kar takoj označeni za brezčutne, ker pač nekaj dajo stran od sebe [:nasmeh]
2013 04 28
1 2