Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Bi katera imela psička. Ga podarim.

Ja, mačka bi se prej ko slej zmuznila, ker seveda ni bila sterilizirana. ne vem zakaj je to grdo označeno...je pač resnica. Ampak recimo da čistokrvne pse ponavadi res ne sterilizirajo in kastrirajo, ker jih parijo in prodajajo. ja sam je razlika, če imaš psa že nekaj let, pride kaj vmes, tujina, nimaš denarja, ne vem kar koli... ja ga pač probaš oddat, medtem ko pa bi mladičke lahko preprečil.
2013 04 28
Nevem no, odvisno od lastnika.. Jaz mojega psička ne bom dala kastrirat, pa ga ne mislim parit in prodajat mladičkov. Čeprav drugi z rodovniškimi res na veliko služijo. Pač se mi zdi fajn, ko vidim mojega škrata kako je zadovoljen po tem ko naskakuje svojo plišasto žabico. Ko sprosti tisto, kar mora. V gibanju je pa tudi res veliko. Ogromno ljudi da pse kastrirat/sterilizirat že zaradi tega, ker se potem polenijo in ne rabijo več toliko gibanja kot prej. Jaz še zmeraj pravim, da če pes ne dela problemov in če mu lastnik nudi takšno oskrbo glede tega kot jo potrebuje, potem ne vidim razlogov za kastracijo/sterilizacijo. [:nasmeh]
2013 04 28
Drage punce ene razmišljate prav drugim se zdi "podariti psa" zelo čudno. Zakaj bi bilo s tem kaj narobe če ga podarim? Marisko ibi imev rad psa pa nima denarja ali podobno. Podarila sem ga ker svoji mamici ni pustil do hrane in ker imam doma že enega. Pa saj nima veze sedaj je u dobrih rokah in ga grem občasno pogledat in se super drži. [:nasmeh]
2013 06 01
1 2