Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Iščem prijateljice za čvek :)

Ker prijateljic nikoli ni preveč sem se odločila odpreti temo v kateri lahko napišete, če bi si želele spoznati kakšno novo prijateljico za klepet, kofetkanje, shoppingiranje ipd. Torej, rada bi spoznala kakšno novo osebo za občasen babji čvek, kavico in vse ostale reči, ki jih prijateljice počno. Sem iz okolice Celja, stara sem 21 let in študiram predšolsko vzgojo. V prostem času rada zapravljam tako kot vse ženske [:tihsmeh], se družim s prijatelji, žuram..... Če bi si tudi ti želela spoznati kakšno novo oseboo piši zs. [:nasmeh]
2014 11 04
zivjo zlata-ribica...upam da se kaksna tvoja somescanka oglasi in opogumi,. Pred kratkim sem prav srecala in spoznala punco s butika,..iz cisto drugega kraja ..je po naklucju prisla v nase kraje,..kr sva se "poznale" se od prodaje in nakupovanja,.. sva se srecala in prav tako kot pravis ti ,ob kavici malo počvekale,..o sebi,..problemih.. iskusnjah na butiku.. Prav v veselje mi je bilo da sva se spoznale in ugotovile,..kako clovek po nekaksnem nakjucju ali kakor koli temu reces,..najde [:nasmeh] pot do zelo prijaznih ,fajn ljudi...SREČNO ! [:nasmeh]
2014 11 04