Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

punce, prosila bi vas za nasvet :)

dober večer [:ljubek] nekaj me zanima, res mi je čudna situacija..punca mi je baje poslala denar že prejšnji teden, denar ni prišel. potem naj bi mi znova poslala denar ta teden. jaz sem gledala v poštni nabiralnik vsako jutro in vsak večer in denarja ni.denar je sicer poslala navadno ampak velikokrat so mi že punce pošiljale denar navadno in sem skos dobila, prav tako sem jaz pošiljala navadno in so prav tako vse dobile. ni mi jasno. je mogoče da pošta zataji kar 2x v roku enega tedna (!!!) ali kdo krade denar ali kaj je fora?punca ima same pozitivne odzive, artiklov pa nima tako da sklepam da je tukaj gor samo da kupuje. in + odzivov nima ravno malo tako da nevem s kakšnim razlogom bi potem ravno mene poskusila prinesti okoli, ni spet taaaaaaak velik znesek ampak glede na to da je baje poslala 2x je postal že precej velik. nebi rada da punca nastrada če je kar 2x poslala denar in za artikel plačala več kot je prvotna cena bila prav tako pa se mi zdi malo mimo da bi ji jaz poslala artikel za katerega konec konca nisem prijela denarja. res bi rada da se to dobro izteče, da se pošta najde če je in da se tudi znesek vrne k njej (če se najdeta dve kuverti). mogoče ve katera za kakšno številko kam lahko pokličeš?oz pač kaj je vaše mnenje nasploh, kaj bi vedel biti problem v takšnih situacijah? pa prijeten pozdravček! [:ljubek]
2014 11 05
Ne bodi naivna.
2014 11 05
Jaz osebno ne verjamem v izgubljene pošiljke. Lahko pa pišeš na:[email protected] Opiši svojo težavo,meni so vedno poslali odgovor glede pošiljk. Lp
2014 11 05
sandra saj iz tega razloga ji lih nočem poslat ker je tukaj gor ogromno punc ki goljufa tudi za ekstremno male zneske. nočem pa spet nekoga na prvo žogo nekaj obtoževat ker sem tudi jaz enkrat bila v situaciji ko nisem bila kriva ampak me je druga stran neprestano obtoževala da sem prevarantka in vem da mi je bilo grozno pri srcu. zato sem tako neodločena [:sramezljiv]
2014 11 05
ninadd ravno to je tista stvar glede katere sem najbolj skeptična: da ni poslala priporočeno. vsaj v drugo. če bi se meni zgodilo da bi punca rekla da ni dobila bi čakala in vztrajala pri tem da sem poslala, slikala račun če je treba. pa če bi si res nekaj tako želela bi poslala denar še enkrat ampak priporočeno da lahko izsledim pošiljko. bezdia jaz načeloma tudi ne ampak vseeno je tisti 1% ki mi pravi kaj pa če..? drugače pa hvala za info :)
2014 11 05
Jaz sem že tudi parkrat mislila,da se je pošiljka izgubila.Sem pisala mail in mi odgovorili,pogovor sem kopirala punci in se je potem takoj spomnila:ja,sem dobila,samo sem nekaj zmešala.Halo?? [:jezen]
2014 11 05
Sem že doživela, da so mi na pošti izgubili pošiljko. Na pošti kjer sem jo oddala. Imela potrdila in tudi sami so imeli zabeleženi, da pošiljka ni odšla iz enote. Sledila je cela ceremonija papirologije, dokazovanja vrednosti in dogovarjanja z njihovo odvetnico. Zaključek - poučena sem bila o tem, da naj uporabljam pošiljko z vednostjo...OBUP! Naj plačam več, kot je pošiljka vredna. Bila sem razočarana, glede na to, da plačaš storitev.
2014 11 05
Jaz sem imela enak problem..in nevem, ce ne govoriva o isti punci..nikoli ni poslala, čeprav bi mi kao naj poslala..prosim, pošlji mi privat, pa ti povem,če je ista ali ne..vsekakor pa ji jaz na tvojem mestu ne bi verjela.
2014 11 05
radovedna - svašta. včasih se mi zdi da bom iz delovanja pošte naredila cel doktorat ker ponavadi so res problemi in problemi, da o grdem odnosu uslužbencev sploh ne govorim pa še ponavadi jih je potrebno opominjati kaj morajo narediti itd. ampak na koncu pa je pošiljka prišla iz točke A do točke B neglede na te nevšečnosti. zato mi zdaj ni jasno kaj za vraga se dogaja [:zalosten] ElsaMariposa vam pišem privat [:nasmeh]
2014 11 05
Cookimaja.......ti jaz dovolim da poves da sem jaz tista o kateri pises...in punce tudi naslov povem ..ker pac vem da imam cisto vest ...
2014 11 06