Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Kdo si zasluži negativen odziv?!

Punce, po vašem mnenju.. Katera si zasluži negativen odziv? Vse bolj ugotavljam, da nekatere davajo te odzive tudi, če je nekdo neresen..torej, če jaz že nekomu dam trr, se potem več ne javi, ali pa si premisli, si zasluži negativen odziv?! Po mojen ne in te dam res samo v primeru, da ne dobim tistega, kar bi naj, ipd.
2014 11 25
Jaz imam napisano na profilu, da dajem odziv, ko nekomu zaupam TRR in kar izgine in pri tem ostajam. Če bejba ni toliko, da bi napisala oprosti,s em si premislila, si ga zasluži. Ga res nisem vedno dala ampak je to res katastrofalno obnašanje- Drugače ga pa dajem seveda za totalni nateg, da artikla ne dobim ali da je v katastrofalnem stanju in imam težave z vračilom. Se mi zdi pa neumno dajat odziv samo zato, ker ti nekdo ne odgovori na povpraševanje - ne moreš nikogar prisilit, da se začne pogovarjat s teboj [:rezoc]
2014 11 25
Elma Mariposa se strinjam s teboj vsekakor!
2014 11 25
No, ker se mi res pogosto že dogaja, da že dam podatke pa potem ni nič.. In sem malo brala.odzive drugih punc ter ugotovila, da puščajo neg.odzive za to :) jaz se zaenkrat ne, ampak ja, bom zgleda tudi morala to napisati v opis že počasi [:jezik]
2014 11 25
Jah, jest sem ravno par dni nazaj razmišljala ali naj eni neresni deklici dam negativen odziv ali ne. Ker nikoli ne veš, kaj jo piči in ti vrne neupravičen negativni odziv. Sama sem se zanimala za eno pletenino za menjavo, ona meni nazaj, da ji je všeč nekaj pri meni, potem jo prosim, če mi slika oblečeno, pravi, da ja, čakam en dan ali dva, jo spomnim in pravi sory pozabila, dobiš. Spet čakam in spet nič. Potem pa ji še enkrat pišem pa pove isto in spet nič pa ji spet pišem in mi napiše nazaj, da nima več, ker je s kolegico zamenjala. Katastrofa.
2014 11 25
js če dam podatke in da oseba zmanjka, dam negativni odziv, ampak tudi poleg zapišem da če denar prejmem bom odziv zbrisala. ampak se mi do zdej še ni zgodilo da bi potem denar prejela, tako da je tudi odziv ostal
2014 11 25
Ne dajem takih odzivov ker to se ni poslovanje z osebo ampak povprasevanje. Meni se tudi par oseb ni vec javilo in gremo dalje. Ne zapicim se v odziv zato ker oseba izgine. Ko pa dobim dolecno stvar pa zadeva preide v poslovanje takrat pa dam odziv:)
2014 11 25
Se strinjam zabica88:) Sama ravnam podobno - odziv puščam takrat, ko prejmem artikel. Se je pa žal tudi že dogodilo, da artikla nisem nikoli prejela :( Je pa res malo nerodno, če se z neko osebo že dogovoriš za nakup/menjavo, pustiš svoje podatke in potem nobenega odgovora...še posebno, če pustiš svoj TRR. V slednjem primeru, pa je res morda malo za razmislit, še posebno, če ti tista oseba nič ne javi... Ja sem opazila, da nekatere puščajo negativne odzive res za brez veze ...kot predhodno že omenjeno da oseba ne odpiše na povpraševanje, z osebo sploh nikoli niso imele nobenega kontakta, pa puščajo preko tretje osebe itd...
2014 11 25
Pozdravljene strinjam se z žabico in njenega mnenja podobnimi...zakaj..zato,ker sem jest ena od teh, ko se mi je zgodilo da sem se zanimala za nek artikel in mislila kupit ali menjavo. In kaj se mi zgodi zaradi narave moje službe, kjer nimam 8 urni delavnik temveč 12 in več ne uspem priti nekaj dni do pošte..ŠE NE POMENI DA NISEM RESNA. Ko se pa opravičim da mi ni uspelo me pa optožijo da se lažem in zmišljujem. Sem odgovorna (40 letnica) ki mi ni do heca in sramotenja. Poslujem pošteno in dosedaj korektno. Tako da s temi negativnimi odzivi je treba zelo previdno...da ne optožiš nekoga nepoštenosti, ker si jezna da nekaj nisi prodala...
2014 11 25
Točno tako, zavedati se je potrebno, da ne moremo vsako sekundo odpisati....tudi kdaj kaj pride nepredvidljivega vmes....morda tudi kdaj pozabiš zaradi natrpanega urnika... Malce potrpežljivosti nekaterim puncam ne bi škodilo. Ali pa veliko, v nekaterih primerih:)
2014 11 25
Dammi, kar si ti opisala se lahko zgodi vsaki, in kot si rekla, se opravicis oz. sporocis.. to je popolnoma clovesko :) Tukaj je pa govora o puncah, in nic ne sporocijo niti ne odpisejo, ceprav so prijavljene.. Tudi sama ne dajem neg. odzivov neresnim kupkam.. glavni razlog za to pa je, poleg vsega kar ste navedle, da je takih prevec [:tihsmeh] nazalost.. Ampak ocitno bom mogla tudi to uvest, saj je takih ki garantirajo da bodo kupile in potem izginejo brez glasu, cedalje vec! :/ ..Prejsnji teden sem eni punci rezervirala pulover do ponedeljka (vceraj), od takrat sem ji poslala dve sporocili, pa ne odpise ceprav je bila ze nekajkrat prijavljena.. Kaj mislite, ce mi se par dni ne odpise, da je primerno da dam odziv..? vsaj nevtralen, v "opozorilo ostalim" ..saj sem pocasi ze res sita taksnih [:jezen]
2014 11 25
Vanilla v tvojem primeru gre se vedno za povprasevaje. Mislim da je bila prvotna ideja za dajanje odzivov: kako si zadovoljna z nakupom ali menjavo- torej poslovanjem. Ene res nr zastopite razlike. Malo branja uradnih aktov in zakonov vam nebi skodilo:)
2014 11 26
Ja, ampak vseeno pa lahko opozorim ostale uporabnice, da bodo vedele s cem imajo opravka, a ni tako?:) Mislim nevem no, res da to se ni poslovanje, ampak sama potem na ta nacim izgubljam druge kupke.. Sploh je pa to ena "vsakdanjih" izkusenj, se najdejo se veliko hujse.. Parkrat se mi je celo zgodilo, da je punca rekla da bo jutri nakazano in naj kar posljem.. sama sem ze zapakirala paket, se kar nekajkrat odpravila na bankomat preverit stanje, denarja pa od nikjer.. in pa niti odgovora ali pojasnila. Tako da mi je prav zal, tudi ce to ni sodelovanje, ampak moj cas pa tudi ni zastonj :)
2014 11 26
Ja saj to je pa tudi problem pri neresnih kupkah. Si resna zanesljiva oseba, se prilagodiš kolikor je pač mogoče, v primeru nakupa, če te neka oseba kontaktira, pa ti reče, da bo vzela čez npr. 1 teden ali celo kasneje - ok. Ji rezerviraš, potem pa več ne odgovarja na sporočila, vmes pa drugim puncam, ki se zanimajo za isto stvar odgovarjaš, da ni na razpolago, da je rezervirano..... Eno je pa seveda, če je oseba za katero je rezerviran izdelek - pa naj gre to tukaj za prodajo ali menjavo - če je konstantno vpisana pa ti ne odgovarja (recimo pošlješ 2 sporočili, da res ne more prezreti), drugo je pa če je že dalj časa ni na MB. Tudi sama imam trenutno podoben primer, čakam že blizu 2 tednov, da mi ena punca odgovori, če jo zanima ali ne, ker se druga punca zanima za izmenjavo. A glede na to, da seveda oseba v vsem tem času ni bila vpisana, je čisto razumljivo z moje strani, da počakam na njen odgovor....no v nekem razumnem času. Se pa meniva za izmenjavo že dalj časa, tako, da se mi zdi fer počakati.
2014 11 26
dammi7: taprava se oglaša. ti si tista, ki deli - za mišji k..., potem pa vsa užaljena, če ti ga nekdo prilima nazaj. pa razumi če lahko [:rezoc] [:smeh]
2014 11 26
1 2