Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Prosila bi za mnenje, pomoč !! :S

Dobila sem račun za telefon 350E [:zafurstriran] [:jezen] ... Se sama jz nevem od kje.. Res je da sm parkrat uporabila moneto, in kokr sm ugotovila je internet kriv.. Nateg pač, 2GB dobiš bresplačno, na koncu si jih pa zleda plačaš.. Karkol je, račun je tu in ga moram plačat v roku od 8 dneh če ne piše da me bojo dal naprej na sodni postopek [:prestrasen] .. A je imela katera podobni primer? Bi lahko zaprosila da placam to na obroke? Ker sem nezaposlna, pa se imam trenutno ene zdrastvene probleme tako da, res nimam 350E takoj za dat.. :SS
2014 12 03
Lahko placas na obroke...zmeni se z njimi cimprej pokliciiii
2014 12 03
Meni je pa cudno,da bi dali kar TAKOJ na sodni postopek....brez prej prejete položnice???
2014 12 03
Js imam simobil.. Sej vem da bom mogla placat, sam upam da bom lahko zrihtala na obroke ker pac takoj jih res nemorem placat.. Najbolj me je strah pa glede sodisca, ker letos bi mogla it in dat prosnjo za slovensko drzavjansto pac rada bi ga imela in da ne bo to problem glede racuna :S
2014 12 03
Kako to, da te ne obvestijo, ko presezes kolicino, ki jo mas zakupljeno? Pa xoxo, kako ti lahko kar zaracunajo gostovanje brez uporabe? Pa ko mas izkljuceno gostovanje? Sej se ne morjo kr tko it telekomi in raznorazni podobni.
2014 12 03
Pokliči jih, pa se probaj zmenit, mislim da se bo dalo :)
2014 12 03
meni se je podobno pri simobilu zgodilo, preko 200e interneta, internet pa sklopljen, podatki kar letelu. Se zdej ne zastopim kaj se tu grejo ..
2014 12 03
Jaz imam tudi simobil in večne težave z njimi. Tudi meni se je to zgodilo, da sem prekoračila internet in dobila položnico za 120 EUR. Ampak ker mi pri 80 % porabljenega zakupljenega interneta niso poslali sms obvestila, da bom kmalu porabila zakupljene podatke, so si lahko položnico lepo vtaknili nekam... In nisem rabila plačat, ker je bila njihova napaka, da mi niso poslali obvestila pri 80 % porabi zakupljenega interneta. Nič mi tudi ni bilo potrebno težit ali karkoli, ker so zadevo "priznali" in stornirali položnico brez problema. [:nasmeh]
2014 12 03
Ali pa pošlji račun nazaj s pritožbo!
2014 12 03
A lahko to naredim? :)
2014 12 03
So ti poslali sms, ko si porabila 80 % zakupljenega interneta ali ne? Če ti niso, se nimaš kaj bat :) Jaz sem jih samo poklicala, obrazložila zadevo in so sami videli, da mi res niso poslali sms sporočila in je to to. Če si sporočilo dobila, je pa druga stvar.
2014 12 03
Prijatelj je imel lani taki čas 1500€ za plačat, tudi interneta in pri simobilu, on je zadevo predal odvetniku apak na koncu je vseeno moral poravnat...gre pa na obroke to pa zagotovo! upam da čimprej urediš zadevo.
2014 12 04
ja. v telefonu si morate res vse izklopit. jaz sem rabila kar cel mesec da sem pogruntala kako se vse to izklopi.
2014 12 04
ne gre to takoj drugi dan na sodišče...prej več opominov dobiš, pa izklopijo...potem pa iz sodišča dobiš voščilnico da te pridejo rubit [:jok] Sem imela takšno izkušnjo kar nekaj let nazaj v srednji šoli-seveda je bil visok račun.. Sem imela srečo, da sem nekako uspela poravnat par dni pred pozivom k sodnici, tako da sem odnesla odrezka in je bilo rešeno.. V glavnem rešila se jih ne boš,če ni njihova napaka-ponavadi ni- plačaš prej ali slej,jaz sem na obroke-simobil..Aja, celo mislim da sem sama brez dogovora pač plačala položnico v dveh delih....Kolko se pa spomnem, je trajalo kakšne pol leta da so me poklicali na sodišče..Ne skrbite, pokličite jih pa se dogovorite [:nasmeh]
2014 12 04