Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Ločitev, konec zveze /

se samo meni zdi?

Pa kako ne komentiras?? Seveda komentiras!
2015 01 11
Zakaj bi imela negativno mnenje? Kje pa pise da se vsi o vsem strinjamo in imamo vsi o vsem pozitivno mnenje haloo
2015 01 11
od kje vam pravica soditi človeka (in to negativno) na podlagi njegovega stila oblačenja???? potem lahko vsak na vsakomur nekaj najde; lepotno znamenje, očala, preveč kg, preširoka oblačila, roza dodatki, preveč - premalo make up-a, frizura.... in ne, ne komentiram sočloveka, nikoli, vsaj v negativnem smislu ne; komentiram pa tule vas, nedorasle, retardirane osebke!!!!! kokoši zahojene!!!!!!!!!!!
2015 01 11
Nikogat ne sodimo, samo izrazamo mnenja - pravica govora. Ha ha, lep besedni zaklad imas - in potem ti reces, da nikoli ne komentiras socloveka v negativnem smislu? A retardirane kokosi zahojene so pa pohvala? Tvoje besede in dejanja se ne ujemajo
2015 01 11
anonimna pred mano: očitno nisi prebrala mojega komentarja, ki se glasi tako: sočloveka nikoli ne komentiram v negativnem smislu, komentiram pa vas, retardirane osebke (s tem je mišljeno izmeček narave, ki je zame vsak, ki je do drugega nespoštljiv). se pa opravičujem kokoškam (živalski vrsti, za katere je dokazano da so izredno inteligentne), da sem jih primerjala z vami, osebki z močno omejeno inteligenco [:jezen] in hkrati [:rezoc].
2015 01 11
Malo skrajsaj svoj jezik, ce bi se tako nizko spuscala kot ti, bi ti par ko kretniu nazaj povedala, ampak na tvoj nivo??? Niri slucajno. naj te dobronamerno opozorim, da gre v tvojem primeru izredno grdega obnasanja do nas uporabnic, ki se pac ne strinjamo s tabo, za razzalitev! Posledice tega lahko v kaksnem zakoniku preberes. In se enkrat: ZAKAJ PRI KURCU SMO DO DRUGIH NESPOSTLJIVE???? KER NAPISEMO: NE, JAZ SE NE BI TAKSNA SLIKALA. NE, MENI TAKSNE FOTOGRAFIJE NISO VSEC. KAJ HUDICA JE TU NESPOSTLJIVEGA??????? zraven tega, pametnejsi odneha - kar bom v tem primeri ocitno jaz
2015 01 11
Par konkretnih. Edina ki je tukaj koga zalila in bila z njim nespostljiva si ti!!! In potem ti svetnica nam pametujes, ma prosim te
2015 01 11
In vse ste glasne in pametne, ker pišete anonimno [:nasmeh] Meni osebno je vseeno ali se kdo napol nag slika, ne obsojam ga, vendar sama tega ne počnem in konec filozofije. Maniak dat svoje podatke pa mislim da ni najbolj pametno, vsaj jz ne bi. Brezveze se je kregat tuka, vsaka dela kakor ji paše. Ravno pred kratkim sem gledala fotko enega korzeta, kjer je uporabnica slikala svoj dekolte (kar me ne zanima, zanima me korzet, ki pa se na sliki skoraj ne vidi). Različni smo si in prav je tak [:nasmeh]
2015 01 12
1 2 3