Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Prosim pomoč-počen kondom!

Zadnjo menstruacijo sem imela 15.12. Danes ponoči nama je počil kondom, ejakuliral je v nožnico. Menstruacijo imam na cca 30 dni. Zjutraj sem šla v lekarno po Norlevo nujno tabletko. Je katera imela že tak primer? Hvala in lp
2015 01 13
Ne, nisem imela tak primer, vendar če vzameš tabletko za dan potem, bi moral biti vse bp. Pa če se ne motim, si zdej tik pred M, če imaš redno, kot praviš, tko da tale tableta za dan potem niti ni tko nujna (moje mnenje). Če pa želiš biti 100% pa jo kr vzami.
2015 01 13
Pomembno je, da se najprej pomiriš, drugače bo nemir vplival na prihod menstruacije. Običajno "tabletka dan potem" v telesu naredi kot en mini splav, ki odplavi oplojeno jajčece. To pomeni, da boš v naslednjih dneh dobila nekaj, kar bo podobno šibki ali normalni krvavitvi. Lahko se zgodi, da krvavitve ne bo in boš pač počakala redno menstrucijo.
2015 01 13
Ja, dobit bi jo mogla jutri..ampak sem brala na forumu, da so ene zanosile, ko so imele spolni odnos 2h pred mensturacijo..tako da sem raje šla še po to tabletko [:sokiran]
2015 01 13
brala si to kje??revija pil, cool in smrklja ne štejejo..to je zelo malo verjetno .... jaz je enkrat cel mesec nisem imela sem bila tudi panična, nisem nič jemala, niti vzela tabletk, sem se pomirila in je prišla M. ampak če si vzela Norlevo ne more biti nič.... tudi živčnost pripomore k neredni M.... relaax girl!
2015 01 13
da še jaz podelim svoje mnenje: tudi če dobiš men., opravi test za ugotavljanje nosečnosti (ali obisk pri gin.) čez 3 - 4 tedne. poznam punco, ki je imela še 4 mesece po odnosu men., ko pa ji je zamujala, je na ginekološkem pregledu izvedela, da je že v 5-em mesecu nosečnosti. ziher je le ziher, v primeru, da gre za nezaželeno nosečnost. lp
2015 01 13
Vsako telo je drugačno, na vsako telo tabletke in vse ostale stvari drugače vplivajo. Tako, da ne punce "napadat", če je napisala, da je brala nekatere zadeve... Je zelo malo verjetno, ni pa nemogoče. V glavnem, po mojem mnenju si se čisto pravilno odločila, da si vzela Norlevo! Ampak, če ta mesec ne dobiš menstruacije brez panike (seveda bolje, če opraviš test), ker zaradi Norleva včasih dobiš menstruacijo šele naslednji mesec.
2015 01 13
Ni res, da če vzameš Norlevo, ne more bit nič. Nobena, ampak res nobena kontracepcija ni 100 % (razen spolna vzdržljivost [:nasmeh] malo za šalo, malo za res). Na navodilih za Norlevo tudi piše, koliko % žensk kljub vzeti tabletki zanosi. Možnosti so pa reees minimalne. Ampak brez panike punca, kot je že ena zgoraj omenila - pogosto so tudi živci krivi, da ne dobiš menstruacije
2015 01 13
Ja, ta tabletka za dan potem je baje šok za telo (po izkušnjam mojih prijateljic). Res je ful hormonov noter in ti potem lahko malo zamakne vse skupaj.
2015 01 13
Glede na to, da si danes vzela Norlevo in da bi jutri mogla dobit menstruacijo... Ne boš je dobila, si upam trdit. Ker Norlevo običajno prestavi menstruacijo. Lahko, da boš čez kakšen teden ali dva dobila vmesno krvavitev, kar pa ne bo menstruacija, ampak samo "posledica" Norleva. Priporočam, da se umiriš, brez panike, čez 2 tedna pa narediš test.
2015 01 13
Drgač mi pa ni jasno kake kondome to uporabljate, da takle pokajo? [:sokiran] Ali je to bolj uno, ni blo kondoma - potem izgovor, počil je? Sprosti se, vse bo OK :)
2015 01 13
Da še jaz izkoristim priložnost in vprašam: tudi jaz sem vzela predvčeraj tabletko za dan potem.s fantom sva skupaj 3 leta, vedno sva uporabljala kondome čez vikend pa sva šla ven in se mali napila, potem se pa malo spozabila.. [:sramezljiv] bilo je prvič v življenju da sem naredila kaj takšnega [:zaspan] skratka, dva dni kasneje je, do m. Me loči še več kot teden dni ampak moje prsi so res postale ogromne. Mogoče je res kriva mešanica v tabletki? Zanima me če je katera mela podobne stranske učinke ali pa je kaj drugega vzrok za to.
2015 01 13
No panik :) vse bo kul. Tebi sem se pa nasmejala miss11, ampak se zgodi veš, iz lastnih izkušenj vem, tudi sname se...Ja in the heat of passion, lol, al kaj [:tihsmeh]
2015 01 13
[:smeh] [:tihsmeh] Ja, ne vem, jz sem govorila z enim frendom, starejši moški, ki je skos uporabljal kondome in pravi da mu nikol noben ni počil. Za foro sem šla enkrat enga napolnit v vodo, da vidim kdaj bo počil oz. da razumem kaj pari počnejo da poči. V kondom sem dala veliko vode in ni počil [:nasmeh] Ne rečem, če ima ženska dolge nohte ali prstan, je seveda možno...
2015 01 13
Durex..pa prvič se je zgodilo, da je počil. A potem verjetno ne bom dobila menstruacije, zdaj ko bi jo morala? [:omoticen]
2015 01 13
1 2 3 4 5