Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Prosim pomoč-počen kondom!

Ne, sem skoraj 100 % da je ne boš dobila jutri, bi upala trdit (tudi lastne izkušnje). Saj to tudi piše v priloženih navodilih. Jaz sem čez kakšna dva tedna dobila vmesno krvavitev, kar pa je čisto normalno, potem v naslednjem mesecu pa normalno menstruacijo.
2015 01 13
Hvala..potem misliš, da mi ni potrebno skrbeti glede zanositve? tableto sem vzela čez točno 12 ur.
2015 01 13
Iskreno mislim da ti res ni treba skrbet, ampak saj veš, nobena kontracepcija ni 100 %. Če si jo v roku 12 ur vzela pa tako super.
2015 01 13
Kako sta ugotovila, da je pocen? Mene to vedno skrbi, ce so kaksne mini luknjice ampak ne vem kako preverit.
2015 01 13
Nama ni počil, sva bila brez.
2015 01 13
Videla sva na koncu...vmes je zgleda počil. Prej pa se še nikoli ni zgodilo..niso bile male luknjice, ampak je čisto počil :/
2015 01 13
Od nekega Durexa tega ravno ne bi pričakovala [:prepoten]
2015 01 13
Tista, ki je napisala da je dobila menstruacijo kasneje, me zanima čez koliko dni jo je dobila?
2015 01 15
Naslednji mesec. Če recimo danes vzameš Norlevo in bi mogla menstruacijo dobit čez en teden je ne boš (skoraj zagotovo), dobiš jo naslednji mesec takrat, ko jo moraš. Vmes pa običajno še vmesna krvavitev.
2015 01 15
Kdaj pa je pojavila vmesna krvavitev, po kolikem času od norleva? Jaz sem ga vzela tik 2 dni pred M. Ste potem delali test nosečnosti za vsak slučaj?
2015 01 15
test za ugotavljanje nosečnosti ti toplo priporočam, ravno tako kot obisk pri ginekologu. pri meni je bila men. prisotna vsak mesec še 4 mesece, ko je zamujala, pa je gin ugotovila da sem že 5 mes noseča. sem šla skozi vse faze: šok, jeza, žalost,... danes pa sem mama navihanega 7-mesečnika. seveda ponosna, vesela, srečna... in šele sedaj vidim, koliko bi bilo izgubljenega, če ga ne bi bilo. lp
2015 01 15
Lili a se vam je zgodilo isto kot meni, ste vzeli norlevo? Vi testa niste delali? Kdaj mi priporočate da ga naredim?
2015 01 15
Brr, ne me strašit punce, to z M in nosečnostjo [:sokiran] Sem vedno mislila, da je to larifari, da si to punce zmišljujejo...
2015 01 15
miss11, to je čista resnica [:nasmeh] saj niti ni tako redek pojav, da imajo ženske menstruacijo še nekaj mesecev, pa so kljub temu že noseče. jaz ti priporočam da test narediš čez 10 - 14 dni, prej ne bo realen
2015 01 15
Če se ne motim tam ene 14 dni od vzetega Norleva (vmesna krvavitev). Sicer jo pa lahko dobiš čez par dni, čez 2 tedna, ali pa sploh ne. Pač toliko da veš, da se ti lahko to zgodi, da ne bo panike kaj je zdaj to. Sem delala test ja, ker sem bila cela panična, ampak brez potrebe na srečo [:nasmeh]
2015 01 15