Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Prosim pomoč-počen kondom!

Ja, sej sem že gledala une oddaje po TV-ju ko ženske niso vedle da so noseče, preden so jih popadki prijeli...
2015 01 16
Tiste, ki ste vzele jutranjo tabletko, kdaj ste potem dobile krvavitev, čez koliko dni?? In kdaj potem spet menstro? Kdaj se naredi test po vzetju jutranje tabletke?
2015 01 16
Zgoraj so že vsi odgovori na to. Vmesna krvavitev se lahko pojavi čez nekaj dni po zaužitju Norleva, lahko čez teden ali dva. Čisto odvisno od posameznice. Vmesna krvavitev ni prisotna v vseh primerih, v večini pa je. Menstruacijo pa dobiš naslednji mesec. V tem mesecu, ko vzameš Norlevo pa ne. Ponavljam, ni pri vseh enako. Norlevo je polna hormonov in hormoni na vsako telo delujejo drugače. Test se naredi čez 10 - 14 dni.
2015 01 16
Danes sem dobila krvavitev po 4dneh.. ali sem lahko že malo bolj pomirjena? Ne vem ali je vmesna zaradi Norleva ali menstruacija, ker časovno bi jo morala dobit ravno v tem času.
2015 01 17
Iskreno povedano ne ravno. Ker ne veš ali je vmesna ali je M. Počakaj še par dni ni naredi test.
2015 01 17
Glede na to da si mela spolni odnos tik pred M in da si vzela Norlevo in da zdaj krvaviš je res 99% da nisi noseča..kaj strašite punco
2015 01 17
Se strinjam..tiste, ki pišete to a se lahko javi tista ki je zanosila kljub vsem trem stvarem, ki jih je napisala predhodnica?? Pred M je možnost zanositve majhna+norlevo je 90% +krvavitev (čeprav vmesna) in to še točno v tem obdobju ko dobi ponavadi M??
2015 01 17
nihče je ne straši! jo je pa treba z dejstvi seznanit, če jih sama ne pozna. jaz se čisto strinjam, da je 99% možnosti, da ni noseča. nikakor pa ne moreš trdit, da zagotovo ni in tega tudi ne bo vedela dokler ne naredi tesat. nobena kontracepcija ni 100 % in tega se dajte zavedat.
2015 01 17
lili.dezman je napisala, da je imela M 4 mesce in je bila noseča
2015 01 17
Seveda se dogaja, da jemlješ redno kontracepcijo, uporabljaš kondome, imaš redno menstruacijo še par mesecev in se kljub temu zgodi, da zanosiš. Primeri seveda niso vsakodnevni, se pa vsekakor dogaja. Tako da, nihče punce ne straši, daleč od tega. Ni pa treba zadev zavijat v vato pač pa povedat tako, kot je. Potrebno je opravit test in to je to. Me lahko govorimo in pišemo kar želimo, pa to ne bo spremenilo dejstva o puncini (ne)nosečnosti.
2015 01 17
Hvala vsem za mnenja. Test bom vsekakor naredila, verjetno v ponedeljek. Ampak do takrat sem mislila pač da bom vsaj za odstotek bolj pomirjena :) Najprej sem imela rjav izcedek, zdaj pa je že tudi kri in krči-kot med M. Komaj čakam test..
2015 01 17
Seveda si lahko. Potem je pa najbrž M, pri vmesni imaš ponavadi samo rjav izcedek.
2015 01 17
Hvala!! [:ljubek]
2015 01 17
Meni se je zgodilo isto. Lahko naredim test med vmesno krvavitvijo??? Od sp.odnosa je minilo 6 dni, bo že pokazal test..rasa bi čimprej ker sem živčna
2015 01 18
Test ne bo realen. Za test je potrebno počakat najmanj 10 dni od odnosa, še bolje 14.
2015 01 18