Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Kaj menite o naravni kozmetiki?

Sama rada vem kaj dam na svojo kožo, zato prisegam na kozmetiko brez škodljivih in nevarnih konzervansov - parabenov, ftalatov, naftnih derivatov... ki pripeljejo do hormonskega neravnovesja. IMEJ SE RAD(A); NEGUJ SE Z NARAVO :) Zase in za svojo družino v prostem času ustvarjam naravna mazila, labelle, deodorante, tonike za nego problematične kože, losjone za odstranjevanje ličil, aftershave, pilinge, masla za telo, negovalne ploščice... Ker so sestavine precej drage in ker vem, da pač vse nimate časa in volje, da si same izdelate 100% naravno kozmetiko, presežke ponujam tudi vam na butikcu :) Naravne izdelke lahko podarite sebi ali osebam, ki vam veliko pomenije Ploščica za nego telesa [slika:5900607c-fb6d-46c9-b6e4-054611503d26] Mangovo maslo za telo [slika:3369cc62-239c-4c64-aacb-aa7f2e2ff84d] Labello [slika:b35a0a46-ec41-4a52-a929-44362d4aaf1c] Aftershave [slika:452ac101-5fa7-448b-b62d-51ae7c7947f9]
2015 02 13
Zanimivo... Zdaj uporabljam bio kozmetiko sante.... Je precej draga ampak dobra☺
2015 02 13
Jaz uporabljam le naravno kozmetiko in sem zanjo pripravljena odšteti več denarja, ker vem, da je kakovost zagotovljena [:nasmeh]
2015 02 13
Sama se trudim čim več uporabljati naravne zadevščine, sploh kar se tiče nege obraza. Imam nekaj tvojih izdelkov, ki sta jih z mamico izmenjali in moram reči da sem navdušena. Deodorant, kokosov piling in krema so mi d'best [:ljubek] Obožujem tudi labello, ki sem jo kupila na enem štantu na morju, prav tako naravna.. se mi zdi da če uporabim katero drugo, nimam tako mehkih ustnic. Tudi pri nas se vedno bolj poslužujemo naravnih stvari, z mamico sva že ustvarili cel kup mil, pilingov, kopalnih soli, praškov,.. Se mi zdi da je čist drug občutek na koži kot vsa tista kemija. Še posebej paše, ko prideš domov, pa si odstraniš tisti težek make-up in si privoščiš naravno masko. Yum!
2015 02 13
A res? Nisem vedela, da sem sodelovala s tvojo mami :) Jz sem mil še nisem lotila, me je strah NaOH [:sramezljiv]
2015 02 14