Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Več kot pozitivna izkušnja! :)

Zdravo punce! Moraaaaam deliti tole izkušnjo z vami, sem več kot presenečena! Danes ko sem prišla domov sem zasledila v nabiralniku paketek. Začudim se, saj nisem nič pričakovala. Ok, pridem gor in ga pogledam nakar vidim ime Anna. Se spomlim na super punco, s katero sem sodelovala nekaj časa nazaj. Radovedno pokukam v paketek kjer vidim veliiiiiko stvari, lakec, piling za telo, naravni deodorant, veliko čokolado in še in še! Poleg pa še seveda čudovito sporočilo. Fant me je začudeno gledal kaj mi je, skakala sem od veselja [:tihsmeh] [:sramezljiv] Polepšalo mi je dan in ves teden, verjetno mesec! Nikoli ne bom pozabila na to čudovito presenečenje ki me je danes pričakalo [:sramezljiv] Odločila sem se podeliti super izkušnjo z vami. Pogosto se piše o takšnih in drugačnih (ponavadi žal negativnih) izkušnjah, prav je da izpostavimo tudi pozitivne. In tokrat sem bila res več kot pozitivno presenečena, dobila sem več kot preveč, takšne velikodušnosti ne bom pozabila nikoli! Anna oz Miss11 najlepša vam hvala, iz srca vam hvala! Že s samim sodelovanjem sem bila zelo zadovoljna, danes pa ste me še dodatno osrečili. Hvala vam! [:nasmeh]
2015 02 18
[slika:c59a1309-6026-4121-8a97-c6abc8deabae] tole me je pričakalo v paketeku! To pa je res velikodušnost, Miss11 res ste prijazni [:nasmeh] Hvala še naštetokrat!
2015 02 18
kje je like button, ko ga rabiš? ;)
2015 02 18
Zelo lepo!!!!
2015 02 18
Ona je res super punca! [:rezoc]
2015 02 18
Kar malo zardevam [:sramezljiv] Maja, mi je bilo v veselje :)
2015 02 18
Bravo, koncno neki pozitivnega :)
2015 02 18
Mene pa je danes lepo presenetila Sabinke, poslala mi je prazno embalažico, da bom lahko čarala ;) Najbolj sm vesela embalaže za deodorant v stiku, ker le ta kar dosti nanese... Sabinke, prosim tvoj naslov na ZS, ker ga na paketu ni :)
2015 02 19