Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Povečanje prsi ja ali ne?

no če želiš to razkazovat (pa glede na to da boš tolko plačala je prav, da razkazuješ, si daj naredit) .. jaz osebno sem taka, da jih vedno poskušam čim bolj skrit.. pa si lepo kupujem minimizer modrčke ko mi pomanjšajo joške pa take majčke, da mi zgledajo potem čim manjši.. ;) ;) Na morju jih edino ne morem skrit, sem pa itak na divjih plažah, kjer ni gužve, tak da ni panike :) pač smo si različni.. jaz sem se zaradi mojega oprsja večkrat počitila neprijetno.. (naprimer ko laufaš, pa maš občutek kot da te vsi bulijo v joške ipd.. pa ven iz modrca padajo pa moraš roko pod majco pa joške naravnat ipd.. pač ne.. veliki joški so sami problemi..haha. :) jih grema medve zamenjat? Ker jaz bi mela majhne (torej tvoje), jaz ti dam pa moje, ko jih ne maram, ko mi same probleme delajo. :P :P haha :) joj da ne govorim.. jakno rabim čez joške skoraj L, čez trebuh pa XS.. in je kar izziv kupit nova oblačila (ne samo spodnje perilo) ;)
2015 04 17
če bi šlo to kr tko sm takoj za [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh]
2015 04 17
Samoprodaja to kar praviš je čisto res, moja mami je tudi suha in je imela ogromne, potem je začel trpet hrbet in tudi modrcek je komaj našla, pa še veliko denarja je zdevala, da je dobila pravega.Potem pa je sla manjsat, po zdravnikovem nasvetu in je zdaj super zadovoljna, res je bilo bolece 1 mesec,2 ampak zdaj je veliko bolj samozavestna..;)
2015 04 17
Meni osebno ni to nič takega; povečanje prsi, ustnic, zakaj pa ne? Veliko lepše pridejo sploh če svojih nimaš nevem kaj.. tako da kar pogumno [:ljubek]
2015 04 17
Hrbtenica res trpi, to me je že opozoril kirurg ker imam že sedaj probleme [:zalosten] za dojenje pa ni ovire, se normalno doji, ne ovira nobenih žlez, tudi ultrazvok se normalno nardi..
2015 04 17
Kar se tiče napredne tehnologije se niti nimaš ničesar bati; če boš šla na priznano kliniko in k dobremu kirurgu ti jih bo naredil za večno; nobenih vsadkov več ni potrebno menjati, so tudi nove oblike vsadkov ipd. ti pa svetujem da odšteješ kak € več in ti naredi res kvalitetno in tako kot se zagre. Nekatere ki pa imate predsodke da je "umetno" fuj pa.. raje zadržite zase niso potrebni komentarji da je punca ki si da kaj popravit za moške "sex bomba" ..
2015 04 17
mina009: ja, da dobiš pravi modrček porabiš nekaj let in živcev, ko ga pa najdeš, ga pa seveda kupiš, ne glede na ceno in ne glede na model.. in večina modrcov za velika prsa zgleda ko modrc za stare mame.. skratka.. mladi očitno naj nebi meli velikih joškov al kaj jaz vem, zakaj ne naredijo kakšnih lepih modrčkou za večje košarice pa majhen obseg.. imam neke nagraužne kopalke za katere sem dala 60 €, ampak so bile edine (preiskala Celje, Maribor in Novo mesto), in po dveh letih iskanja je bil uspeh, da jih najdla, da so mi bile prav.. prou nikol ne morem met lepga spodnga perila al pa kopalk..vedno mam kr neki.. me pa hrbet hvalabogu še ne boli.. me je pa strah, kake joške mi bodo ratale po nosečnosti če so že zdaj tak vlke, da iza ovinka najprej pridejo joške,čez pol ure pa še jaz [:tihsmeh] (malo heca) :) skratka nevem kaj bom, če se mi tole sranje še kaj poveča. -.- [:prestrasen]
2015 04 17
Mejte v mislih svoje zdravje, to je najbolj pomembno. Ce nismo zdravi, nimamo nic. Koliko je nekdo pripravljen ogrozit svoje zdravje z zahtevnim, invazivnim posegom v telo zaradi "kozmeticnega" namena je odvisno od njega.
2015 04 17
aja..preiskala še Slovenj Gradec in Seizberg v Avstriji... katastrofa uglaunem ;)
2015 04 17
Hokuspokus: Ljudje ne cenijo zdravja, dokler ga ne zgubijo.. Jaz sem se tole precej dobro naučila pred 2 leti ;)
2015 04 17
sicer pa je pomoje ful opazno, če so prsa umetna.. Umetne zgledajo prou ko ena žoga.. pač naravne niso nikol take oblike ;) je pa res, da se tele umetne ne povesjo..skos naupično stojijo, tut brez modrca..haha :)
2015 04 17
Nevem ni fora v tem da ne cenim zdravja. Samo nekako vsi smo od danes do jutri. Imam primer teta- 45let je živela zdravo, športala, nikoli grešila pri hrani. 14 dni nazaj je zvedla da ima raka na možganih evo danes je že ni več..
2015 04 17
no, dan danes se zelo hitro zboli, zato je najbolje da vsemu, kar lahko še dodatno ogrozi zdravje, rečemo ne ;)
2015 04 17
Anonimna,si prepričana,da boš po posegu zadovoljna s sabo? Ali pa bo še en poseg in še en itd. Ni pa garancije,da boš imela takšna prsa,kakšne si želiš. Dobro premisli in se pravilno odloči. Lp
2015 04 17
Moja kolegica si je pred tremi leti dala povečati prsi in sicer iz najmanjše košarice (bila je čisto "ploh" če se lahko tako izrazim) na košarico C. Poseg je opravila u kliničnem v Ljubljani pri enem izmed boljših plastičnih kirurgov in kot sem sama vidla, je končni rezultat vrhunski. Vsekakor podpiram, če si želiš večjih prsi saj sem sama videla kako je pri kolegici samozavest iz nule narastla na 100% in sedaj je punca razbremenjena in se počuti sexy ker pač prej se po njeno ni. Vsak ima svoje lepotne ideale in če si to želiš, go for it, živimo samo enkrat in ne oziraj se na to kaj mislijo drugi (velikokrat so sami zafustrirani in to projecirajo na druge). Tudi jaz načrtujem povečavo prsi ampak po prvem otroku da bo dojenje lažje in brez težav =)
2015 04 17
1 2 3 4 5 6 ... 7