Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

Punce, ki ste zainteresirana za nova poznanstva...

Hmm...bolj ko prebiram ta forum na MB, bolj opažam samo oglaševanje..ne glede na to za katero temo se gre...In čeprav ima ta tema naslov "Klubi, srečanja" berem samo objave z naslovi kot so:"menjam", "dodani novi izdelki", "znižanje -40%" ipd. Dobro, bom pač ena redkih, ki bo napisala nekaj kar dejansko spada pod to temo...mogoče pa mi sledi še katera. Torej, nova prijateljstva, poznanstva so vsekakor vedno dobrodošla, zato tudi sama želim spoznati kakšne zanimive, sproščene osebe - predvsem osebe ženskega spola za kakšne pogovore, kavice, žurke, mogoče poleti za kakšen izhod na bazen,... saj veste, za vse "ženske" stvari... Stara sem pa 30 let in prihajam iz Novega mesta. Vesela bom prav vsakega odziva, tako da punce, javite se. [:nasmeh]
2015 04 27
za kakšno 'skupinsko kavico'?...-sem takoj za [:nasmeh] problem = lokacija...; v Novem mestu me žal nikoli ni. dober predlog, ena_30!
2015 04 27
Ma ja, saj pravim - toliko različnih tem, povsod vidiš pa le eno samo oglaševanje [:sokiran] . . In kot sem napisala - nova poznanstva, prijateljstva so itak več kot dobrodošla... Sama moram kar lepo priznati, da sem takšna in drugačna druženja v zadnjih letih dala precej na stranski tir...
2015 04 27
To je super tema [:ljubek] Sem sicer iz Brežic, kjer imam svoje "babe", ampak fanta imam pa iz Šentjerneja in sem tako dosti pri njemu - trenutno žal nisem zaposlena in imam kar precej časa. [:nasmeh]
2015 04 27
No, TinyDaisy- v kolikor boš torej za kakšno "babje" druženje me lahko komot kontaktiraš. [:nasmeh]
2015 04 28
Če bo v petek lepo vreme, gremo na Gorjance - če rada hodiš, se lahko pridružiš ;)
2015 04 28
Kot je kolegica tukaj že napisala nova poznanstva, prijateljstva so več kot dobrodošla, če je katera za kakšen čvek, kafetkanje, shoping, babje druženje,... sem iz Slovenske Bistrice, stara sem 30, vesela bom vsakega odziva, punce napište kaj [:nasmeh]
2015 04 28
TinyDaisy, to pride pa ravno na 1.maj, a ne? Ta dan imamo pa ravno family piknik, tako da bi bilo težko...Ampak ful zanimivo bi pa bilo videti če bi s mojo trenutno "kondicijo" prišla na Gorjance [:nasmeh]. Me res zanima ful. Je že bolj zamegljen spomin na takrat, ko smo šli nazadnje gor- peš, mislim [:smeh]. Sicer take sprehode v easy imam itak vsak dan, kakšne konkretnejše ture pa res niso ravno pogosto na programu [:smeh] .
2015 04 29
alexa14 tudi jaz sem iz sl.bistrice.Stara sem 45 let ampak za kofetkanje nikoli prestara ;-).
2015 05 20