Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

Kraja denarja :( :( kaj naj nardim

Zmenila sm z gospodom ki naj bi mi poslal telefon vredn denarja (((150€)-Bolha.com)) telefon je bil popolnoma unicen vrnila sm mu nazaj zdej noce denarja vrniti, ne odpise in ne javi se na telefon :( naj storiti prosim pomoc... [:zafurstriran] [:omoticen] [:omoticen]
2015 05 23
če imaš njegov naslov, mu pojdi na vrata ali ga prijavi policiji.,..
2015 05 23
Prvo če se ne motim je treba javiti na bolhi tem administratorjem potem je pa treba opozorit tega dospoda,da ga boš prijavila. MIslim, da bi te tukaj morali vzet resno na policji če bi podala prijavo. Kar se mi pa zdi edino pravilno.. edino napaka je,da si poslala nazaj..tel. bi morala obdržati in takoj poslikat od datuma prejema,da bi lažje podala prijavo.. jaz sem 1x vzela vse pogovore natisnjene z vsemi dokazili v večih izvodih in šla k eni na izlet..sem ji rekla,da če ne bom nič dosegla pri njej na vratih,da bom šla vsem sosedom razdelit in mi je vrnila denar.. je bil moj zadnji obupan korak,ker me je dolgo nategovala..a se nisem pustila.. to ni normalno in takim je treba stopit na prste.Srečno!
2015 05 23
jojo101 - to kar ste povedali ni res da je to plačljivo! vsak odvetnik če bi prišla k njemu pa ga prašala kaj narest bi ti lepo povedu! Nevem predvidevam da ste pravnica/odvetnica.. in res zelo grdo da za eno vprašanje, KI SPLOH NI TOLIKO PRAVNE NARAVE ZAENKRAT računate mislim da je to stvar policije trenutno.. če pač ste to po poklicu.. drugače pa sem govorila z očetom ki je policist in je rekel da tako prijavo lahko podaste vsaj nek dokaz morate imeti o prenosu denarja in pa da ste telefon prejeli oz. dali nazaj..
2015 05 24
ja jojo101 imaš prav glede tega kaj se potrebuje..to sem tudi jaz že takoj napisala,da mora imete vse dokaze,kot pogovore,kot tudi slike od prejema itd. Čim več dokazov tem bolje je.. je pa res,da to ni plačljiv nasvet.. tudi če greš na kakšen nasvet povprašat na internet prave pravnike ti ne zaračunajo..ali pa kar tako v pisarno..zaračunavat se začne takrat,ko začnejo nekaj v tvojem imenu oz. zate pisat in se borit.. je bilo pac hecno napisano iz tvoje strani,ker takega nasveta pa ziher nebi zaračunali.. je v bistvu logično,da obdržiš dokaze itd. ampak je verjetno v navalu jeze poslala nazaj... pa brez zamere [:nasmeh]
2015 05 24
Tako drag telefon oz. katero koli stvar s tako ceno,bi šla jaz iskat sama,ker kar takole nekaj kupiti,za tako veliko vsoto,brez da vidiš izdelek, je zame nesprejemljivo,kaj naredit brez dokazov,zelo težko ,da kaj,ker nimaš ne telefona , ne denarja,tako da,zelo težek in žal nepremišljen nakup,bo težko kaj spremeniti,upam na najboljši razplet,vso srečo,lp
2015 05 24