Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Punce prosim za mnenje

Ostala sem brez sluzbe in seveda sem se prijavila na zavodu za zaposlevanje, a sem mislila da avtomatsko gre tudi prijava na zavodu za obvezno zdr.zavarovanje.. Danes sem padla s kolesa, in si poskodovala nogo, ko sem sla pri osebni je rekla da nimam zavarovanja da bi mogla placat ampak da itaq bi mogla it na ukc, ker je baje za slikat, denarja res nimam da bi placala sampolacnisko, zato bi pocakala do ponedeljek da zrihtam v zavodu za zdrastvu... moja noga zgleda tkole.. kaj mi predlagate do takrt , boli pa zelo :( [slika:f635fb30-df9d-4795-87fa-d7a15b192526] [:prestrasen] [:jok] [:prepoten]
2015 06 12
Mirovanje in obkladke
2015 06 12
OMG!!!!!!! Jaz do ponedeljka ne bi čakala. Lahko bi se zmenila,da bi naknadno nesla kartico,ko boš imela urejeno zavarovanje?
2015 06 12
Svetujem ti ovitke iz svežega zelja! Pomaga zelo. Po možnosti naj bo zelje iz hladilnika - se pravi, vzameš liste z zeljnate glave, daš v zamrzovalnik za 5 minut, potem pa z njimi oviješ nogo.
2015 06 12
Betty3333 lahko je tudi zlom,takrat pa obkladki ne pomagajo ne vem koliko
2015 06 12
Hvala punce za nasvete! @bezida, a lahko se zmenis tako? Jaz bi to takoj nesla v ponedeljek ko bom uredila.. strah me je pa da nimam kej zlomnjeno al pa da ni kej resnega, ker faaajn boli :(
2015 06 12
Koliko pa stane samoplačniško?
2015 06 12
Ja,ne vem koliko časa nazaj je meni uspelo.Odvisno od med.sestre in zdravnika,če te sprejme. Brez rentgena ne gre. Upam,da ti uspe urediti
2015 06 12
Iskreno ne vem koliko stane ampak po moje da kr dost.. ce je rentgen pa vse to :( bezida bom probala, hvala za nasvet :(
2015 06 12
ce lahko premikaš, potem ni zlom ;) sama sem imela pred dvemi dnevi isto nogo, pa sem lepo hladila in je danes že skoraj normalna ;) tam gre glavna kita in si jo verjetno fajn udarila in je otekla ;)
2015 06 12
Takole je zgledal moj gleženj ko sem padla in imela trojni zlom.. tako da ne čakaj!
2015 06 12
Jaz bi na tvojem mestu šla k zdravniku... Meni so 1x zašuštrali zavarovanje in sem se dogovorila da bom uredila v prihodnih dneh...
2015 06 12
Punce hvala vsem, sem zrihtala :-)
2015 06 13