Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[OBVESTILO] forum

Živjo! Kot vidite je forum spet zabasan. Od zdaj naprej ne gre drugače, kot da začnem blokirati dostop do foruma. To bo doletelo tiste, ki boste forum zlorabljale s promocijskimi temami. Lp, AdminMB
2015 10 22
Mene zanima zakaj ne morem videti slik na MB - je ogromno težav s MB zadnjih par tednov....nadgrajujete?? Hvala za odgovor. Lp Jasmina
2015 10 22
Ja tudi jaz lahko potrdim, tole z forumom je konstantni problem:( Verjamem, da je težko zbrisati vse nekatualne in odvečne stare teme, morda bi bilo lahko administatorejev več, da bi lažje nadzorovali ta kaos, ki se konstantno pojavlja. No, še boljše bi bilo, pa da uporabnice same ne bi kontantno objavljale nepotrebnih oglasov, da bi sproti brisale, postale bolj odgovorne ....da se problem reši pri izvoru.... No, če to ne bi šlo, pa upam, da se res uvedejo kakšne avtomatske blokade števila tem, ki jih ima lahko vsak posameznik odprt - npr. število tem, ki jih ima lahko vsaka oseba odprtih - npr. x tem, če se ta številka prekorači se ne more odpirati novih tem. Ter seveda obvezno blokade odpiranja tem na forumu za osebe, ki preveč oglašujejo in ne upoštevajo pravil.
2015 10 22
Pozdravljeni! Meni pa ne gre naložiti novega izdelka, pa tudi ne spremeniti opisa pri profilu..
2015 10 22
Predvsem se moram zahvaliti za odgovor ADMIN. Če bi tako hitro se odgovarjalo na vprašanja, kot brisalo samo nekatera nalaganja artiklov....
2015 10 26
Zakaj ne morem odpreti okenca za pogovore? sem v fazi nakupa sem že poslala denar prodajalki in vidim da imam sporočilo sedaj pa ne morem do konca nakupa komnicirati s prodajalko - zakaj. Hvala.Lp
2015 11 11
Jaz imam isti problem kot "dolenc" - že nekaj dni mi ne prikaže pogovorov, kar je zelo nadležno!!
2015 11 12
Tale nadgradnja pa res kar malo predolgo traja, ne da se pogledati fotk, shraniti stvari med priljubljene, poslati sporočila... :/
2015 11 12
Pozdravljeni..sem nova uporabnica in imam problem ker mi noce naloziti nobene slike ceprav imam izpoljnene vse podatke ki do potrebni.lp
2015 11 12
zivjo!meni tudi noce odpreti okenca s pogovori kar je nadlezno saj sem sredi nakupa!
2015 11 12
prosim ce mi uporabnica pod imenom "kraljicna"ce vidi to pise na mail [email protected] oz. na fb Tinkara Jeraj
2015 11 12
Zakaj ni nobenega odgovora, sem že 2x pisala na pomoč (in tudi tukajle gor), ker ne morem videti pogovorov!! Tudi jaz sem sredi nakupa in vsega...:((
2015 11 13
Imam enak problem kot uporabnica BubyLuby.
2015 11 13
jaz pa imam vprašanje glede urejanja butika in sicer napolnila sem si denarnico in sem hotela VIP storitev aktivirat,pa sploh ne gre.... na starem MB je vse super delalo,tukaj pa nimam pojma kako???? v denarnici imam 23 kreditov,pa ne morem nič :( Prosim za pomoč!
2015 11 26
Vsem, ki ne morete do 'pogovorov' svetujem, da greste na svoj mail, ki ste ga uporabile ob registraciji...Tja se avtomatsko pošilja vse pogovore.
2016 01 01
1 2