Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Prošnja. Hitra prodaja.

Živjo, ker sem na tesnem s prostorom bi se rada hitro znebila par škatel oblačil. Sem začela slikati obleke pa mi vzame čist preveč časa, da slikam vsako posebej. V glavnem, ker mi vzame veliko časa in ker so cene res nizke me zanima, če je katera pripravljena kupiti kar celo škatlo. Mogoče za prodajo naprej ali zase. Številke so večinoma 36/38 ali S/M Med oblačili so večinoma znamke: Zara, TopShop, H&M, Pull&Bear, Asos.. Vsa oblačila so lepa niso pa čisto vsa kot nova. Recimo: Imam nov prečudovit siv plašček kupljen v Pull&Bearu pa mi je nekdo naredil zadaj na hrbtu luknjico s cigaretom. Neopazno in, če bi katera znala to popravt je kot nov. V glavnem za nizko ceno sem pripravljena prodat kar nekaj oblačil. Vmes tudi čevlje Zara popolnoma nove sicer aktualne za poletje... potem vans superge zelo lepe, hlače zara, asos... Spodaj prilagam samo par fotografij oblek je veliko več. Če je katera zainteresirana naj mi pošlje sporočilo bom poslikala še ostalo kar je v škatli. Cena škatle bi bila zelo nizka!!! Slike so slabe zelo hitro slikano s telefonom. Nekaj slik spodaj v komentarju:
2015 10 29
žal slike sploh ne delujejo :(
2015 10 29
Slike so slabe slikane s telefonom, zadnje pa skopirane iz mojega butika. Lahko pošjem tudi boljše. Lp :)
2015 10 29