Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Pozdravljeni, v zadnjem tednu imam težave z nalaganjem slik, tudi slik ostalih uporabnic mi ne prikaže. Poiskusila sem na dveh brskalnikih (Firefox, Chrome), ali ima še katera takšne težave in ali bo to urejeno? Primer: ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/f88dbdeff1e85544354849605549d957.jpg)
2022 09 08
Tudi pri meni iste težave, kakor pri predhodnicah. >:( Skoraj nemogoče je karkoli naložiti oziroma ustvariti oglas - že samo po sebi traja prav celo večnost. Enako se dogaja tako na računalniku, kakor tudi na telefonu. Sicer žal tudi oglasov od drugih uporabnic ne vidim - oziroma če imam srečo, se prikaže vsaj 1 slika iz oglasa, vse ostali pa tema. ,:(
2022 09 09
Včeraj in danes sem porabila za izpostavljene oglase 4,5 eur. Denar je šel iz denarnice, izpostavljenih oglasov pa nisem dobila. Sem vam že pisala, pa ni odgovora . Kaj storiti?
2022 12 03
Plačala sem izpostavo, denar mi je pobralo iz denarnice, izpostave pa nisem dobila.To traja že nekaj dni, saj sem izgubila denar že za tri izpostave!!!
2022 12 05
Na strani je čisto preveč oglasov, kar otežuje odpiranje strani. Potem so tu še pop up oglasi, od katerih se nič ne vidi. Vem, da od tega služite ampak mogoče bi jih lahko čisto malo zmanjšali. Lp
2023 02 20
1 2 ... 52 53 54