Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Živjo dekleta, kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. Lp, AdminMB
2015 10 30
Kako se popravi na novo ustvarjena tema?
2015 10 30
ha, čudno, jaz sploh še nič nimam spremenjeno
2015 10 30
So manjkajoči odzivi od tistih, ki so bili izbrisani z butika? Meni jih tudi nekaj manjka
2015 10 30
Ne gre mi naložit novih artiklov :(
2015 10 30
Meni jih na Moj profil > Všečki uporabnika (artikli, ki so mi všeč) pokaže samo 12, čeprav jih imam več, ne kaže mi pa nobene oznake, kjer bi lahko kliknila, da bi se še ostali pokazali :)
2015 10 30
Ali je možno da spletne strani še niso prilagodili za uporabo na telefonu ? Ker se mi zdi da meni (oblačila, obutev, nakit ) da tam še nekaj manjka. No jaz na telefonu ne morem levo in desno ampak samo gor in dol zato nisem ziher ali se mi samo zdi.. upam da nisem zakomplicirala stvari :D
2015 10 30
Pogrešam tudi zadnje teme, ponavadi sem samo tam gledala nisem šla vsake kategorije odpirat da vidim če je kaj novega.. res je da se bo potem zmanjšala promocija in tiste odprte teme z menjavami ker pač noben nebo tega videl, samo kje pa potem lahko gledamo če bo kaj pomembnega katera objavila (prevarantke itd.)
2015 10 30
Teme, ki smo jim sledile so se včasih obarvale oziroma so se črke odebelile če je katera kaj novega napisala, sedaj tega ne vidim? Je malo štorasto potem vsako temo na novo odpirat in gledat če je kakšen odziv iz strani drugih uporabnic.. tisto ko pa so se črke odebelile si takoj opazil da je nekdo še pisal za tabo
2015 10 30
V pogovorih se ti tam mali roza krogec pokaze ce imas neprebrano sporocilo :) @brankaaa
2015 10 30
:)
2015 10 30
Všečkov ne pokaže vseh, šele ko stran osevežiš se ti vsakič drugi prikažejo... Moti me tudi to, da te ne vpraša za potrditev če želiš izbrisati artikel. Sedaj sem ponesreči izbrisala en artikel, želela sem ga samo urediti ker sta gumba tako blizu sem ga pa izbrisala :(
2015 10 30
:)
2015 10 30
Kaj pa nazadnje naloženi artikli? A se jih ne da več videti? ....ali sem jih jaz spregledala? :|
2015 10 30
Jaz pogrešam zadnje dodane artikle in ne morem odstraniti všečanih stvari. Že prejšnji teden pa nisem mogla dodajati novih artiklov.
2015 10 30
1 2 3 4 5 ... 54