Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

ne morem naložiti novih artiklov..
2015 11 02
Spoštovani, zdaj sploh ne znam komunicirati z interesenti. Dobim email s ponudbo in vprašanji, pa ne morem odgovoriti. > AdminSI: > Živjo dekleta, > kot vidite, je mojbutik nadgradil svoj izgled. Na začetku se še zgodi, da kaj tudi še ne dela pravilno. Ta tema je zato namenjena temu, da poročate o napakicah. Če boste najde kakršen koli nedelujoč gumbek, del strani, napako, bomo zelo veseli tvoje pomoči. :) Pripiši pa jih kar spodaj v temo. > Lp, AdminMB
2015 11 02
Spoštovani, sploh ne morem komunicirati z interesenti. Dobim email na moj naslov, vendar ne morem odgovoriti iz nove strani Mojbutik.
2015 11 02
- Onemogočeno je urejanje objav, ter kakršno koli spreminjanje (urejanje, brisanje) starejših objav, tem.. Samo v vednost.. (pojavijo se kar neka Minus (-) števila objav, vse pa ostaja tako kot je bilo) - Prav tako ni razvidno ali se artikel samo PRODAja (cena €), ali je slučajno na voljo tudi IZMENJAVA, mogoče celo PODARIM (če pri nalaganju novega artikla označiš eno izmed teh dveh možnosti, je vsota samo 0,0€, brez dodatne informacije), kar res oteži dostop do informacij artikla in veliko nepotrebnega pošiljanja sporočil med uporabnicami. (prav tako glede predloga Spoštovana Admin, da se vam naj kar pošlje sporočilo z novimi "nevšečnostmi", Vam tega žal, le ni mogoče poslati). Ponovno samo v vednost, da se lahko mogoče poroča naprej programerjem.
2015 11 02
Meni ne gre dodati več kot 3 oznake pri novo naloženih artiklih...prav tako me ne "spusti" naprej v kolikor ne navedem materiala
2015 11 02
Ne vem zakaj nebi pustili tako kot je bilo, bilo je razvidno, sedaj pa kar nekaj pritiskam in se mi samo par stvari pokaže, nič tisto kar bi hotela, pa tudi ne moraš npr. pogledat od cenejši do dražji in podobno, pa tudi nekatere, ki jih ne maram več imati v všeč so mi, bi rada izbrisala, pa ne morem, kajti če se ne javijo, ali najdem kaj primernejšega, bi to brisala, pa ne gre... ne vem kje še naj pogledam. Ne vem pa kaj se kar nekaj popravlja, naj ostane tako, kot je bilo in je bilo prav čitjivo, sedaj pa je ena sama zbrka , nepregledna....
2015 11 02
Ne morem naložiti novih stvari... :/
2015 11 02
> brankaaa: > Vsi novo nalozeni artikli naj se vidijo skupaj ne posebej > sploh ne mores vseckati artiklov(vsaj jaz ne) > Zakaj so izginili odzivi(manjka mi jih okrog 30) Meni so izginili samo nevtralni odzivi.
2015 11 02
meni ne deluje "gumb" prodaj pri nalaganju novih artiklov. tako, da ne morem naložiti novih artiklov.
2015 11 02
V "Pogovorih" mi ne pokaže da imam odgovor. Sicer so pa že dekleta pred mano napisale večino problemov, ki ovirajo normalno funkcioniranje butika., da niti ne omenjam samega izgleda. Razočarana na celi črti....
2015 11 02
HALO ADMIN ?? NE MOREMO NALAGATI ARTIKLOV !!
2015 11 02
Brezveze pisemo nic ne bomo dosegle(nazalost) stran bo ostala taka kot je.admin nas ne uposteva:((
2015 11 02
Pozdravljeni, jaz pa ne morem zbrisati artikla,ki sem ga prodala...ko kliknem na gumb "izbriši"..se nič ne zgodi...?
2015 11 02
Minilo je že par dni, stran pa mi je še vedno katastrofalna .. stalno manj sem gori .. res škoda! :S
2015 11 03
Vse steka.. meni sploh ne nalozi novih artiklov ?? Pou ure traja da se pokaze gumb odgovori ... :/
2015 11 03
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 54