Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Spletne trgovine...

Katere trgovine poznate kaj,kjer imajo podobne stvari kot na VS ali kaj takega, vendar posiljajo tudi po povzetju ali predračunu.Da ne potrebuješ nobenih VIS in podobnih stvari.
2013 01 24
povsod potrebuješ paypal in kartice [:zalosten]
2013 01 24
hmmm, ne vem kaj je VS :) Ampak slovenskih je nekaj takih, še posebej te razne "znižane" variante - Stilago, Fashion Days...
2013 01 24
samo mislim da VS še nikoli niso imeli v teh straneh, saj zaenkrat ne
2013 01 24
al pa če me razsvetliš kaj je VS [:smeh]
2013 01 24
Victoria secret, če se ne motim [:tihsmeh]
2013 01 24
Na-a, ne prodajo oni drugod, idealna rešitev so prijatelji, ki gredo ravno v Ameriko in jim daš zraven seznam [:smeh] . Tudi, če kupuješ s kartico pri njih malo bolj na veliko te carina tolk oguli, da glava boli :(
2013 01 24
ja to vse mam, samo vs je res posebno. no sj walda tega itk kle nikol nebo.đabe [:smeh]
2013 01 24
saj če naročuješ iz uk ni carine
2013 01 24
ja no vs...jst sm si nazadnje uzela gloss...sem pa obsedena za kolekcijo PINK ap trenirkami!
2013 01 24
Kar se ugodnih cen tiče, jaz prisegam na ebay, sploh pa je zakon za kakšne stvari, ki jih pri nas ne dobiš (jaz sem naročevala barve za lase). Pa tudi kar se oblačil tiče, se mi dopadejo, ker imaš na enem mestu cel kup različnih trgovin in prodajalcev in pol pač izbereš tisto, ki željeno ponuja najceneje :)
2013 01 24