Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Pomoč punce

Pozdravljene, mene zanima kakšno kartico imate, da imate narejen tudi klik, da same preko neta opravljate nakazila, ter preverjate nakazila.. ? Namreč čez mesec dni mi poteče moja kartica, šla bom delat novo in me zanima kaj se mi najbolj splača, ker sem glede teh zadev čisto blond. [:rezoc]
2013 06 07
To lahko storiš z navadno bančno kartico - samo na svoji banki zaprosi za spletno bančništvo. Tako da običajna Maestro [:ljubek]
2013 06 07
Na moji banki je baje tole precej drago, zato bom verjetno šla kam drugam. Mislim si narediti eno kartico, da imam tudi za nakupovanje preko spleta, alpa Paypal in na moji banki so glede tega ful nesramni, nič mi ne pomagajo, dvakrat sem šla tja pa jim povedala in me samo debelo gledajo--ker o tem res nisem poučena in potem me obravnavajo zelo grdo.
2013 06 07
Priporočam SKB (Visa)
2013 06 07
Jaz imam VisoElectron od Banke Koper. Sem jo dobila zastonj
2013 06 07
Tudi jaz priporočam SKB, ker sedaj avtomacko prejmeš kartico, s katero lahko nakupuješ tudi preko spleta, plačevaje preko SKB- neta pa je enostavno in ima majhno provizijo. [:ljubek]
2013 06 07
Tudi jaz priporočam SKB - avtomatsko dobiš Visa predplačniško kartico , če si študentka prejmeš SKB - net brezplačno. Provizije so zelo male - 0,39€, če plačuješ znotraj banke pa zastonj. Definitivno najboljša banka z super kartico [:ljubek]
2013 06 08