Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

Iščem več oblačil, NUJNO...

Punce, iščem naslednja oblačilca, če imate kaj, kar je vsaj podobno, me prosim kontaktirajte. Ne pa mi PROSIM lepit slik, če je napisano, da si želim zeleno obleko, ve mi pa potem ponujate črno z napisom CRAZY. Isto je, če napišem oprijeto, potem želim da je oprijeto, ne da pride mlahavo in pleše okoli telesa. OK? :) Sej drgač sm pa čist v redu in resna kupka ;)) PS: če vam je kaj všeč pri meni, se seveda lahko tudi zmenimo za menjavo. TOREJ, iščem takele stvari; velikost naj ustrezajo M !!! - pink majčko na trakce od proteini.si (na original strani je nimajo več na zalogi), -črna kratka oblekica za poleti, s trakom za zavezat okoli vratu, res čimbolj simpl in naj pride nad koleni, - navadne majčke ENOBARVNE na špaget naramnice, bombaž-elastan, oprijete, - temen jeans kratke hlače (hotke), - baby roza majčka na naramnice, - sive pajkice tričetrtinske, lahko kaj potiskane,... - tally weijl KAVBOJKE z zadrgami zadaj na žepih in zadrge spodaj na hlačnicah, - rdeča oblekica oprijeta, s kratkimi rokavi, oblekca naj pride nad koleni, čimbolj simpl oblekca, bombaž-elastan, - rdeča tunika, za čez pajkice ali kot oblekica,... čimbolj enostavna, brez potiskov, - črna oblekica s čipkastimi rokavi dolgimi, - bela bolj športna oblekica, - poletne klasične oprijete tunike oziroma minike, nujno bombaž-elastan, in pa naramnice, kratke nad koleni Torej, predvsem iščem OPRIJETE MINIKE - tunike, čimbolj simple in enobarvne, pa sestava naj bo bombaž-elastan, ne mi prosim ponujat "plastičnih" materialov (kot so npr. tiste oblekice z mini miško...). Iščem pa tudi; - jeans poletni pajac s kratkimi hlačami (kratke hlače na naramnice), - roza calzedonia kopalke, - oranžne kopalke lahko s potiskom rožic npr. velikost spodnji M, zgoraj B
2017 03 19