Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

Iščem ELEGANTNE HLAČE in še nekaj drugih stvari

Hlače iščem v številki približno 42, primerne za delo v pisarni (t.j. ne pajkice, ne kavbojke, ne vojaški vzorci, ne kratke hlače ipd). Prosim, da so izdelane po letu 2010 (da ni nek zastarel kroj, ki se ga želite znebiti, ker se več ne nosi). Razen tega iščem še: - spodnje perilo, samo hlačke, št. 40/42 - maskara (nova ali mlajša od 3 mesece) - pilica za nohte - okrogla krtača za sušenje las - trdi šampon
2017 12 03
zivjo RUKOLA...sem zasledila kaj isces in sem 2 hlace dobila ki bi ravno tebi bile prav po moje ene crne dim 40/77(pas.notranja stran hlacnic).elasticne padajo lepo SIVE ..ZELO LEPO BLAGO 40/79 PA SE ENO MAJCKO l L BI PRAV SLA STEM ,..ful lepa in tako pisarniska ..imamin novo maskaro..in ce te vse to zanima ti posljem sliko in bi bilo 15 evrov vse sptt..lp:)dina ce te zanima .tukaj nalozim ker ne prodajam to drugace
2017 12 04
pozdravljena, imam spodnje perilo- hlačke v vaši velikosti. okroglih krtač kar nekaj in tudi trdi šampon in milo za telo LASH ... naknadno slikam,ker tega še nimam na moji strani. tudi pilica bi se našla. hlače pa izmerim v primeru da bi vam bile katere všeč. vabim vas da me zasebno kontaktirate in se pomeniva o vseh rečeh. cene na mojem butiku tudi niso zadnje. lp
2017 12 21