Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

KDO JE ADMIN???

meni pol strani sploh ne dela. zanima me ko in kje je adminka? zakaj se to ne poravi? aja in zakaj imate ene ful drage rabljene majice?? 5€ je cist prevec.... ce oa kateri proda majice smo da se znebi atvari pa z veseljem dam do 2€. iscem pa samo dolg rokav za mpr v sluzbo v s st. hvala.
2018 09 05
zbrisane slike žal pomoje ne bodo popravljene, tako da bo treba na novo naložit... smo adminki že napisale takoj ko se je začelo to pojavljat in je takrat predala naprej tehnikom, ki pa niso nič uredili.. tu žal admin ni nič kriv, krivi so tehniki
2018 09 05
meni se pa zdi, da pač preprosto ta spletna stran propada in bomo mogle preit na kako drugo stran.
2018 09 10
Mene tut zanima kaj se dogaja na Butiku, ker sploh ne morem poslati spročilo za izdelke, ki so mi všeč... Tut dat med priljubljene ne morem - skratka NIČ ne funkcionira, isto kot par leta nazaj, očitno se ni nič spremenilo, razen dodatnega upada obiskovalk.
2018 09 25
Zdravo, tudi moj butikec ne deluje. Vidim sliko cez sliko in artiklov ne morem naloziti. Hm..ima se katera podoben problem? lp
2018 09 28