Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Kako se oblecti za sluzbo

Dobila sem sluzbo v majhnem podjetju in sicer v pisarni, sem v dilemi ker ne vem kako naj se oblecem, obujem. Nosim bolj sportna oblacila ki pa niso glih za pisarno. Ima kdo kaj takega primernega za prodati? Lp
2019 11 10
Zelo odvisno... Če imate stik s strankami, ima delodajalec včasih predviden nek "dress code". V tem primeru se definira tudi kaj se ne sme obleči za v službo. Npr. v nekaterih pisarnah niso dovoljeni odprti čevlji (poleti) - npr. japonke, sandali,... Ampak to ponavadi povejo. Če nimate stika s strankami, je pa po moje dovolj tudi nekaj enostavnega, v katerem se dobro počutite. Lahko so to npr.: pajkice, tunika, balerinke. Lahko tudi jeans hlače, srajčka, oblekica... Predvsem naj bodo taka oblačila v katerih se dobro počutite, pa da ni ravno trenirka in špotni copati. :) Še vedno pa je dobro, če so udobna. Saj bo v tem treba biti več kot 8 ur. :) Ko že začnete, pa lahko tudi ustrezno prilagodite oblačila glede na to kako se oblačijo drugi - seveda, če vam to ustreza. Pri meni je tudi nekaj takih kosov po ugodnih cenah. Odvisno pa je seveda tudi od okusa in številke. :)
2019 11 10
Lahko tudi pri meni pogledaš, na voljo srajčke in hlače.. da se dogovorit za res nizko ceno
2019 11 10