Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

diorsauvage = rozazvecilka

> lolitaqueen: > > Loveeverywhere: > > Grozno, saj ne moreš verjeti.. Punca si dela super reklamo, lahko si naredi 1000 različnih profilov še vedno pa sama stoji za imenom Eva Kac...in kjerkoli bo, jo bo spremljala ta zgodba in slab glas. Zapomnite si, dober glas seže v deveto vas, slabši pa še dlje. Jaz da dobim življenjepis nekoga pred sabo ga prvo pogugala...in njeno ime vrže tako ven. Tako da si res sama v skledo pljuva. Tu pa tudi dvomim da ji bo še kdo nasedel, glede na to koliko se je zadnje čase pisalo o njej. > > Drugače pa se skoraj prepričana da gre za Evo Kac in ne Kač..ker poznam eno iz koroške, oziroma iz šmartnega..verjetno je to ona.Ampak je pač poskušala spremeniti in se zaščititi. > Ja to je to =) je to ta. Jaz imam dogovorjeno menjavo z njo in je popolnoma drugo ime & naslov.
2021 03 07
> nikashop: > > lolitaqueen: > > > Loveeverywhere: > > > Grozno, saj ne moreš verjeti.. Punca si dela super reklamo, lahko si naredi 1000 različnih profilov še vedno pa sama stoji za imenom Eva Kac...in kjerkoli bo, jo bo spremljala ta zgodba in slab glas. Zapomnite si, dober glas seže v deveto vas, slabši pa še dlje. Jaz da dobim življenjepis nekoga pred sabo ga prvo pogugala...in njeno ime vrže tako ven. Tako da si res sama v skledo pljuva. Tu pa tudi dvomim da ji bo še kdo nasedel, glede na to koliko se je zadnje čase pisalo o njej. > > > Drugače pa se skoraj prepričana da gre za Evo Kac in ne Kač..ker poznam eno iz koroške, oziroma iz šmartnega..verjetno je to ona.Ampak je pač poskušala spremeniti in se zaščititi. > > Ja to je to =) je to ta. > Jaz imam dogovorjeno menjavo z njo in je popolnoma drugo ime & naslov. Odgovor je bil mišljen za Kač - Kac da je to eno in ista oseba.
2021 03 09
sem opazila da ima nov profil: kavema00. sva se ravno danes dogovarjali za zamenjavo, dobro da se nisva uspeli dogovorit
2021 08 13
https://mojbutik.si/pinjola-96887 Tudi tole njen nov profil.
2021 08 15
Zdaj je delivala pod profilom devineneils, ki kot vidim je ze blokiran profil.... in me tudi oskodovala. Lazne info o izdelkih, artikli pa za v kos za smeti!
2021 09 27
1 2 3 4