Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Sporočilo - Admin

Še vedno ne gre dodajati novih kosov. Izpostavljene imam oglase (torej sem plačala zanje), sedaj ne morem dodajati novih cotk. Ne na kompu, ne na telefonu. In to že tretji dan.... A bo še dolgo trajalo to "popravilo"?
2021 04 14
Ta platforma je postala neznosna, kar se tiče uporabljanja, nalaganja slik, hitrosti itd. Resnično nič več ne deluje kot bi moglo.
2021 04 14
Tudi jaz se pridružujem uporabnicam glede uporabe oznak. Razumem, da če recimo objaviš Calvin Klein, med oznake daš CK. Samo da pa daš zraven še tri druge znamke, ki s to konkretno nimajo nič, no to je pa zavajajoče in postane problematično pri iskanju. Recimo iščem konkretno znamko, najdem vse ostalo, ki s to znamko nima skupnega popolnoma nič. Nato se moram prebiti skozi ogromno strani, da mogoče na koncu ugotovim, da iskanega artikla sploh ni, niti znamke ne! Če sama prodajam Orsay, ne bom napisala npr. Gucci, ker mi je brezveze in tudi nefer do drugih uporabnic, ki pa mogoče iščejo ravno to znamko. Tudi ne navajam drugih znamk v podobnem cenovnem rangu, čeprav bi mogoče kdaj prav prišlo. Pač napišem tisto, ki je. Če recimo znamke ne bi bilo, je pač ne bi navedla, še najmanj neke drage z namenom pridobiti oglede. Mogoče bi tukaj lahko dali kakšno opombo ali pa omejili oznake na manj možnih?
2021 04 14
DRAGI ADMIN, Prosim da namesto novosti, raje popravite napake na spletni strani, saj naložene artikle NENEHNO BRIŠE. HVALA
2021 04 27
> brigittta: > DRAGI ADMIN, > Prosim da namesto novosti, raje popravite napake na spletni strani, saj naložene artikle NENEHNO BRIŠE. > HVALA Brisejo se zato ker se ne sme za prvo sliko dat sliko iz interneta
2021 04 27
Ma meni so zbrisali tudi 2 moji fotki...
2021 04 30
to je too much, artikli se kar brišejo za brezveze s profila, mojbutik je ratal podn od podna. ne vidim problema zakaj nebi smela biti slike z interneta, saj je artikel dosti lepše viden kot če ga slikaš sam.
2021 05 04
Sej a ni tako, da lahko objavis slike z neta, samo prva slika mora bit tvoja? Ker jaz še nisem imela težav s tem, če je bila prva fotka moja in potem še kakšna z neta.
2021 05 05
Pozdravljene punce! V imenu celotne ekipe se zahvaljujem za podan feedback ter za vašo potrpežljivost - izpostavljene probleme se trudimo razrešiti kar se le da hitro. Kar se tiče brisanja artiklov na žalost prihaja še vedno do veliko kršenja pravil glede prepovedanih izdelkov. Najpogosteje je problem uporaba slik z interneta, ki so predmet zakona o avtorskih pravicah. Če bo naslovna slika tuje lastnine, bo izdelek izbrisan takoj, ko se ga opazi. Ker je takih oglasov res veliko do nekaterih pridemo prej kot do drugih, zaradi česar morda pri drugih puncah opazite takšne fotografije, medtem ko je bil vaš oglas izbrisan. Delamo na tem, da pridemo do vseh. Med ostale prepovedane oglase spadajo tudi: tableti, hrana, alkohol, tobak, tobačni izdelki, pohištvo, surovi izdelki, naprave (mešalniki, pečice, kavni avtomati, mobilni telefoni, prenosniki, DVD-ji...). Prepovedane so tudi storitve (nohti, lasje, ličila, tarot), nepremičninski oglasi, rastline, živali... Prepovedana je prodaja ročno izdelane kozmetike, testerjev, polnjenih parfumov, kozmetike starejše od dveh let, kataloška prodaja. Prepovedana je tudi preprodaja med katero spada prodaja izdelkov v večih barvah in številkah, poleg tega pa so prepovedani tudi oglasi za prodajo izdelkov v večjih količinah (bulk paketi, butična prodaja). Če se v napisanem še vedno ne najdete in mislite, da je bil artikel izbrisan po krivem, pa lahko kontaktirate glavno Admin osebo preko MB sporočil ali e-pošte. Hvala za razumevanje! - Junior Moderator MB
2021 05 05
> marjetica1987: > Sej a ni tako, da lahko objavis slike z neta, samo prva slika mora bit tvoja? Ker jaz še nisem imela težav s tem, če je bila prva fotka moja in potem še kakšna z neta. Ne, sem probala tudi tako, da ni bila prva slika z neta...vse morajo biti očitno tvoje.
2021 05 05
Kdaj bo ta NOV mojbutik. Si k se vrti ze 4 mesce zgoraj???
2021 06 05
Ja to tudi mene zanima.. no comment res.
2021 06 06
Z novim letom so ble napovedane spremembe 😅
2021 06 08
Saj so dodali spremembe - še več reklam
2021 06 09
Odklop
2021 06 10