Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Sporočilo - Admin

Jaz pa imam problem. Da nimam odgovorjena prošnjo nakupu. Klicala 10 uporabnic.Za vidim. Nič. Nekaj narobe. Admin pa nič.
2021 12 12
Ali mogoče kdo ve kdo je dejansko admin te strani, ker nič ne naredi! Čeprav pošlješ sporočilo.
2021 12 12
jaz isto že kar nekaj časa ne morem odpret slik v oglasu, prikaže mi samo prvo sliko. sem probala na telefonu in na dveh računalnikih, ampak ne odpre
2021 12 19
Meni gre že cela stran na živce, odprem nekaj na strani Mojbutik pa mi stran odpre čisto na podnu, določenih artiklov ne morem zbrisat, za vsako, ko se želim vpisat morem na novo napisat uporabiško ime in geslo, sploh me noče več shranit, želim kliknat na eno zadevo, pa mi klikne čisto nekaj drugega. V glavnem bolj, ko se stran posodablja, slabše je.
2021 12 19
> Loveeverywhere: > SUper bi bilo če bi se uredile trenutno nedelujoče stvari na butiku. Mene zelo moti, da si pri artiklih ne morem pogledati vseh slik, ampak samo prvo sliko vidim.. In to že nekaj časa ne deluje. :( Tudi mene to zelo moti... praktično artikla razen prve fotografije ne vidiš in tako ne veš, v kakšnem stanju je...
2021 12 27
Men ze 1 mesec ne dela ta stran ne morem dati artikel med najljubse (srcek) , pogledat artikla tudi ne morem, ker mi ne odpre slik .. .. In to se ze vlece 1 mesec in vec
2022 01 04
Jaz pa predlagam, da se uvede možnost dajanja odzivov samo od kupcev in prodajalcev s katerimi si zares sodeloval, ker se mnogokrat zgodi da kar naenkrat dobiš večje število negativnih odzivov iz lažnih profilov od nekoga, ki si se mu zameril za čisto smešne stvari-npr. pustil si mu neg. odziv ker pobira podatke in ignorira, nočeš poslat po povzetju itd.potem pa te prikaže med odzivi kot da si ogljufal najmanj pol Slovenije.... Pa definitivno je velik problem neodzivnost admina, to bi se moralo urediti, ker se včasih zgodi da čakaš po en mesec na odgovor kar je čisto mimo.
2022 01 08
Mene pa zanima zakaj imajo nekateri “PRIVILEGIJE” namreč prosil sem za BLOK osebe ki je bila žaljiva kot kupec in povrh še nadležno zbadala naprej po pozivu da preneha, kot mali otrok. Ta uporabnica je #SPORTINA. Najprej ste mene blokirali in meni onemogočili dostop. Potem pa IZBRISALI MOJ ODZIV na njeni strani. NJEN ODZIV PA NA MOJI STRANI PUSTILI ! Kakšen je to pristranski administrator / moderator ali karkoli že. Torej prosim za pomoč in dobim bulo. ????
2022 01 15
Ali vsem dela mojbutik normalno? Meni zal ze cca 2 mesca ne dela normalno 🥴
2022 01 15
meni dela vse bp.. mi je pa zdaj jasno zakaj me zadnje case tolk malo ljudi kontaktira.
2022 01 27
Pozdravljene mene pa zanima ko zelim poslati puncam vec slik artikla ali potrdiloo posiljki. Mi napise ko zelim dodati fotografijo da nesme povezovatislika tujih strani. Vendar jih ne povezuje . ? Pomoc prosim . Lp
2022 02 09
Tudi jaz ne morem poslat slik..
2022 02 09
1 2 3 4