Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Kaj narest?

Včasih, in niti ne tako redko, se mi zgodi, da kupka ne nakaže dogovorjenega zneska, ampak kar po svoje zaokroži - začuda vedno nazdol... In mi ne vem namesto 15,60 eur plača 15 eur. Meni se res ne gre za tisti drobiž, ampak me pa moti ta samovoljnost in nespoštovanje dogovora. Na koncu seveda povem, da znesek ni pravi (večina se jih ne javi seveda in se dela francoza) in pošljem, ampak pismo, me živcira in iščem način kako shendlat take situacije. Ker če plača veliko večino, spet mogoče ni lih fer od mene, da ne pošljem. Se vam dogaja? Kaj naredite? Ponavaljam, ne gre se za tisti euro al še manj, ma klinc, dogovor je dogovor ne? Hvala in lp
2021 12 06
Zaokroži znesek na polno števiko, lažje je :)
2021 12 06
Počakaj da nakaže se ostalo in vprašaj zakaj ni plačala dogovorjene vsote in lepo obrazloži. Posta se je tudi podražila pa tudi ce oddaš npr 4 pakete in vsaka nakaže npr 0,60€ manj je to ze skoraj 2€ pa pol kar je znesek za eno pošiljko.
2021 12 06
> hellokitty: > Zaokroži znesek na polno števiko, lažje je :) :D sam meni je bedno, da plačajo več kot je. čeprav je bedno, da plačajo tud manj kot je :|
2021 12 07
> Kenzox: > Počakaj da nakaže se ostalo in vprašaj zakaj ni plačala dogovorjene vsote in lepo obrazloži. Posta se je tudi podražila pa tudi ce oddaš npr 4 pakete in vsaka nakaže npr 0,60€ manj je to ze skoraj 2€ pa pol kar je znesek za eno pošiljko. Ma res ni tolk tist euro, sam pismo, fair play, no. 🙏 Na koncu pa so še one užaljene
2021 12 07