Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

POZOR!! UPORABNIKI POŠILJAJO LAŽNE LINKE!

Prosim da blokirate profil: https://mojbutik.si/max190-104572 Ker mi je poslal sporočilo za kurirja, takoj ko sem dodala 1 novi izdelek :s
2023 11 07
Punce, bodite resnično pazljive pri nakupovanju in prodajanju. Žal so lažni profili še vedno med nami in kljub našemu trudu ne moremo pravočasno blokirati vseh. Tehnični oddelek je obveščen o dogajanju in delajo na zaščiti uporabnic. Kot je bilo že mnogokrat poudarjeno, nikoli ne klikajte linkov in ne vnašajte podatkov v polja povezav, ki vam jih pošljejo uporabniki, sploh če profil izgleda takole: https://mojbutik.si/admln1-104888 Sploh pa od vas moderator mojbutik ne bo nikoli kupoval ali vam prodajal česarkoli. Previdnost v roke. Če ste v dilemi ali gre za pravi ali lažni profil, pa vam svetujemo, da se najprej posvetujete z nami, ki lahko preverimo za kakšen profil gre. Hvala za razumevanje. Admin
2023 12 05
Pozdravljene, začelo se je dogajat, da oseba pobira podatke drugih punc na mojem butiku in jih uporablja pri prevari, pošlje podatke ene od punc na butiku in pošlje link, da bi “plačala” izdelek, dobi podatke kartice in krade denar iz kartic, izgleda, da tudi svojih podatkov ni več varno dajat na butiku. Je pa težava, da veliko krat damo podatke, ker nam kdo piše, da bi izdelek kupil in od teh oseb ni več odgovora, ne vemo pa kdo stoji za profilom. Dogaja se tudi, da imajo profili pozitivne odzive in pride do te prevare, ker mislijo, da bomo na podlagi odzivov verjele, da so poštene. Res pazite, ko dajate podatke, ker se uporabljajo naši podatki pri kraji denarja, kar je dejansko kraja naše identitete, mislijo pa, da bodo z našimi podatki, lažje prišli do denarja, tako da ne nasedajte profilom, tudi če imajo nekaj pozitivnih odzivov in tudi če dajo podatke, ker so to podatki ene izmed nas na butiku. Ne klikajte na nobene linke!!
2024 01 11
1 2 3 4