Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

podalski -ja /ne ?

punce mene zanima glede podalskou ..lase mam sicer dost douge do sredine hrbta ampak bi si useen dala podalske pa me zanima ce se res lasje unicijo po odstranitvi podalskou
2013 06 28
jst imam podalške že 2 leti .. pač odvisno je od podalškov pa od tvojih las, pa seveda tudi kko z njimi delaš. Poznam nekatere ki čisto nič ne delajo in potem se jim focla in imajo zelo grdo.. primer moja sošolka je mela take focle da je mogla sm odstričt pa na kratko .. Jst svoje ful negujem vse in mi zdrži do 1 leta =) moji so mi zrastli do sredine hrbta ampak čakam da bodo tko kot podalški =) res pa tudi da malo uničuje , ampak kot sem ti rekla če lepo skrbiš je good =)
2013 06 28
Meni so se zelo uničli, sem mogla kasneje zelo skrajšat lase in ni blo fajn.. + tega rabijo nenormalno veliko nege in če nameravaš pičit na morje v kratkem, ti ne priporočam da se odločaš za njih. Lasje hitro rastejo, če jim posvetiš dovolj nege, tako da se rajši posveti temu, si nabavi kakšno jojobino olje in jih hrani, da bojo zdravi in lepši. + tega če si res tako hudo želiš daljše lase, še sploh ob posebnih priložnostih, ti priporočam clip on podaljške, ki tvojih las ne uničijo, prav tako pa ne rabiš dat celega premoženja za njih. Imaš jih not vbistvu takrat ko hočeš. LP
2013 06 28
Če imaš svoje dovolj dolge, potem si raje omisli clip-in podaljše, ti pa ti zagotovo ne bodo poškodovali las. Pri standardnih podaljških pa je čisto vse odvisno od nege :)
2013 06 28
js jih tudi mam ze dve leti in sem super zadovoljna ;) je pa veliko nege ja ;)
2013 06 28
Jaz se ukvarjam s podaljški že slabih 7let :) in do sedaj nisem imela slabih izkušenj [:ljubek] Ponavadih si jih ustvaljam sama in jih nosim nekje do 4mesece.. Nato jih dam ven,s pištolco - ne toplotno..da ne raztopim keratina po celotni dolžini las... Kar ponavadi frizerke rade naredijo [:prepoten] .... in pustim lasišču dihati kakšen mesec,nato kupim samo nove keratine in dam iste podaljške še notri za 4 mesece .. Tako da imam praktično podaljške 8mesecev.. šele takrat se uničijo :) in nato zopet kupim nove [:jezik] Moraš pa biti pozorna na to kako ti frizerka prilepi podaljške..če ti grdo se ti lahko že v 1 tednu začnejo vozlati..
2013 08 06
marija mene predvsem zanima kako si jih lahko sama vstavis, npr frizerka ki jih meni dela se s tem ukvarja ze zelo dolgo in sem zelo zelo zadovoljna, vendar pravi da ni sans da si jih sama vstavi [:rezoc]
2013 08 22
Jaz jih delam že 7let [:tihsmeh] tako da mi je enako a jih delam sebi ali pa komu drugemu
2013 08 22