Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

pomagajte prosim ! :)

danes sem prejela guess usnjeno denarnico in sicer naj bi bla nežno krem barve , ampak izgleda umazano krem in je res obupnega vonja , rada bi jo oprala a newem s čim , da je ne uničim. Brala sem da naj bi pomagalo milo ,..? ima katera izkušnje ?? prosim res pomagajte [:zalosten]
2013 08 08
A smrdi po usnju in je nova ali je rabljena in ne veš po čem smrdi?
2013 08 08
Meni so punce tukaj svetovale (dobila sem torbico prav tako obupnega vonja), da naj dam torbico v vrečko posprejam z osvežilcem zraka (js sem ga kupla v mullerju tistega, ki je za cigaretni dim), zaprem vrečko in pustim nekaj časa. Pa morem rečt, da je kr blo za silo. Js sem prej namakala torbico v prašku - ampak je to bila slaba ideja. Js bi jo na tvojem mestu raje vrnila, ker se mi zdi, da se nikakor ne moreš popolnoma znebit vonja (predvsem cigaretnega).
2013 08 08
ma je rabljena ja ampak smrdi po tistem zatohlem cigaretnem vonju in res bi rada se znebila , drugače je pa super ohranjena , moti me vonj pa malček '' umazana krem barva ''. :/
2013 08 08
Poskusi to z vrečko pa osvežilcem zraka. Mogoče bo kaj boljš. Men je prišla neka mešanca, ker sem torbo prej še namakala. Tk da predvidevam, da je to še vse poslabšalo.
2013 08 08