Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se
Ima katere izkušnje z nakupovanjem na tej strani? zanima me kaksne so cifre cevljev,male ali vecje ? [:nasmeh] hvala
2013 09 27
Oj, številke so azijske.... manjše. Sicer za čevlje nevem, vem pa za oblačila, da je potrebno vzeti eno št. večjo. Pa še to, vse kar boš kupila, te bodo na carinski pošti Slovenije pozvali, da predložiš dokazilo o plačilu in te ocarinili, odvisno od vrednosti. Prodajalci ponavadi pošiljajo kot darilne pakete, ker pa je skoraj vsak paket, ki prispe v EU darilo, ne jebejo in ocarinijo glede na vrednost. Kako vem, ker imam en paket na Carinski pošti in se klicarim z njimi za ''sprostitev blaga v obtok EU'' - Tako so to imenovali... jaja [:nasmeh] lp,a
2013 09 27
Ocarinijo vsak izdelek ki presega vrednost čez 22€. Naj še omenim da k tej vrednosti spada še poštnina če si jo plačala. :S ocarinjo ti 22% davek na to vrednost + plačaš še dodatne storitve za delo ki je bilo potrebno da so ti odprli in pregledal paket. (4€). + še poštnino da ti jo poštar dostavi na dom. pa še stroške storitve pošte ker ti dajo paket z odkupnino. Sem morala nazadne odšteti še dodatnih 16€ za jakno...pa še čakala sm skor en tedn da so me obvsetil da majo moj paket. pa 2 dni potem da so mi še odposlali. Fajn je da rečeš prodajalcu naj ti napiše neko realno vrednost na paket pa da ni gift, pa da ta ne presega 22€ potem gre brez problema skozi ker ni tok sumljivo :)
2013 10 06
Kaj pa če naročiš kakšen ponaredek, npr. kakšno torbico replika chanel. Ziher ne pride čez carino ne?
2013 10 08