Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

potrebujem pomoc punce!!

Zanima me ce ima katera izkusnje z lasersko depilacijo? In kam hodi?, cena ni vazna pomembna mi je kvaliteta in ker sem cisto "nova" v tem me zanimajo mnenja od punc, ki ste tole ze preizkusile in imate pozitivne/negativne izkusnje :), hvalaa
2013 10 11
Jaz sem hodila v Charisse v Ljubljani. Je bilo poceni, ampak držalo je pa le eno sezono. Hodila sem na IPL+RF. Vem da laserji niso za trajno odstranitev, ampak come on! mislila sem da bo res dlje držalo, ker obljubljajo da po 8 terapijah drži vsaj za 5 let. Je pa res da dlake postanejo svetlejše in redkejše. Moja izkušnja. Baje so diodni laserji boljši...
2013 10 11
Aha...jaz ne vrjamem da je tukaj pri nas kaj ko res trajno odstrani.., hvala za informacijo :)
2013 10 11
Jaz hodim na laser (taprav ne IPL) že okoli 8 let na, včasih sem hodila na 2 meseca, sedaj pa 3x na leto. Če izračunaš koliko je to tretmajev in cena :S ni to kar obljubljajo. So se mi pa ful razredčile, amapk to sem opazila šele kake 2 leti nazaj. Je pa res da nimaš nobenih dla kakšen mesec in pol. Ampak tko je učinkovalo pri meni, kakšna druga je verjetno bolj zadovoljna. Imam pa idealne pogoje za laser (svetla koža in črne dlake) Šla sem pa tudi na IPL in je katastrofa, po 5 tretmajih so dlake enake kot so bile :S Še najbolj se mi obnese depilacija, boli fulll sam je pa dost pocen pa glih tko drži nekaj časa :)
2013 10 11
Vidim da res to ni tako ucinkovito kot sem si predstavljala :/ , hvala za nasvete punce :)
2013 10 12