Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Kateri so vaši najljubši kozmetični/lepotni izdelki :)?

Se mi zdi zanimivo, da bi odprle še to temo, torej katere kozmetične izdelke (oz. lepotne) priporočate, ker ste z njimi ekstra zadovoljne [:nasmeh] ? Jaz npr. sem navdušena nad Ebelin blazinicami za odstranjevanje make-upa (od DM-a) ter Borjouis gentle make up remover... to je moje zadnje odkrije in sem ful zadovoljna [:nasmeh] kaj pa vaši TOP izdelki??
2013 02 26
Jaz sem bila zelo presenečena nad obstojnostjo bele barvice za oči od Alverde. Sem si kupila najcenejšo samo tak, da probam, če mi sploh paše in zdaj je ne dam več od sebe .p Drugače pa sem novopečeni fan od pigmentov v prahu bilokatere znamke [:smeh]
2013 02 26
a res, o hvala za nasvet, še kakšna mnenja punce, sem firbec [:rezoc]
2013 02 26
Največji top izdelek mi je primer (prajmer-podlaga za puder) ker imam zelo mastno kožo in mi je puder vedno delal težave, ker se mi je dobesedno stopil na obrazu in je bilo naravnost grdo [:jezen] Odkar imam prajmer, je puder čudežno na obrazu cel dan brez kakšnih popravkov [:ljubek] Tko da to je moje največje odkritje in brez tega pri meni ne gre [:nasmeh]
2013 02 26
Heila!!! Jaz pa sem super navdušena nad Ren skincare kozmetiko! sem mela ful probleme z kožo, ko sem nehala z kt. tabletkami -.-! plussss naravna je [:ljubek] ! Drugače pa sem si kupila od REVLONA Color stay puder in moram reči, da je to najboljši puder, ki sem ga kdajkoli imela, morate pa biti pazljive pri izbiri odtenka =)! ajaaaa pa nekaj dni nazaj sem si preko ličila.si kupila MUA paletko za oči ( sem mislila, da nebo tok dobra) ampak je res supppppppeeeeer---> nadomestek za NAKED paleto, če katera ve kaj mislim =) in cena je tudi ful ugodna, mislim da je okoli 7 e =) [:nasmeh]
2013 02 26
kaj pa vaši predlogi za kakšen eyelner??
2013 02 26
aja, jaz pa zelo zadovoljna z BH paletno senčil, jaz imam warm odtenke in moram rečt da so res krasni in obstojni [:nasmeh] kot izdelek pred senčilom pa vsekakor priporočam kakšno podlago za veke, jaz imam kar od Essence, pa je super.. [:nasmeh]
2013 02 26
Jaz ga imam od She cosmetics, dobiš ga v vsaki drogeriji =) ful je dober in nanos je zelo natančen [:nasmeh]
2013 02 26
super, ne bi nikoli pomislila na She, sem že čisto pozabila na to kozmetiko [:ljubek]
2013 02 26
Jaaaa,imajo kr fajn stvari! pa uzemi si tistega, ki ima malo bolj debelo konico, je boljši kot tisti z čisto tanko =) [:nasmeh]
2013 02 26
super, tnx za nasvet
2013 02 26
nega obraza in telesa:vichy make up:dior,artdeco [:nasmeh]
2013 02 26
Od Artdecoja so mi hude nove senčke iz Butterfly dreams kolekcije! mam srečo ,da dobim te stvari za blog(sem njihova ambasadorka) ker so drugače kar malo drage [:jok] . Drugače pa kar fajn kozmetika edino pudrov pa še nisem probala... [:nasmeh]
2013 02 26
jaz imam vedno njihove glosse pa eyeliner je super.ja glossi majo še kar normalno cene eyeliner je pa res drag [:jezen]
2013 02 26
Super, morem jih sprobati =)) [:nasmeh] [:nasmeh]
2013 02 26
1 2