Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Kako pošiljate stvari (navadna pošiljka, priporočeno, TRR?

Zdravo, punce! Zadnje čase me je veliko potencialnih kupcev spraševalo, če bi stvari poslala po navadni pošti, mene pa skrbi, da kakšna stvar ne bi prispela in da bi potem kdo zmotno mislil, da pošiljke namerno nisem poslala. Zanima me, kakšne izkušnje imate s pošiljanjem po navadni pošti oziroma na kakšen način najpogosteje pošiljate pošiljke?
2013 02 26
Do nekaj časa nazaj sem pošiljala navadno, sedaj pa vedno pošljem priporočeno (denar) ker če je priporočeno pride sigurno do tistega, kateremu je namenjeno. [:nasmeh]
2013 02 26
Priporočeno (da imam dokaz o poslanem paketu-KAM,koliko je bil težek paket in vse podrobnosti ki še pišejo na potrdilu/listku za priporočeno pošto) .Pride dražje vendar raje dam 0,50€ več kot pa da mi kdo reče da ni bilo poslano :) Teh stroškov kupcu nikoli ne računam :) Za postnino gledam kot normalen paket/pismo,ne gledam pod priporočeno pismo. Imam tudi prav posebno mapico za tole spletno stran, (dokazi o pošiljanju) hehe =) Lp
2013 02 26
Jaz že dve leti pošiljam po navadni pošti (razen če kupka želi priporočeno potem pošljem tudi tako), drugače pa večinoma vse po navadni s predhodnim nakazilom na TRR ali pa da denar pošljejo oz. plačajo preko nakaznice. Do zdaj se mi še nikoli ni zgodilo da bi se kakšen paket kje izgubil (tako da meni so malo sumljive te zadeva da bi paketki kar tako zginili neznano kam [:nasmeh] ). Seveda pa ne odgovarjam za to če se paket izgubi saj dam vsaki kupki možnost da sama izbere na kakšen način pošljem paket. Jaz za sebe vem in tudi tiste ki so z mano že večkrat sodelovale da sem poštena in vse plačane stvari vedno pošljem, kaj pa naj bi se z njimi dogajalo na pošti pa žal ni več v moji moči [:ljubek]
2013 02 26
Jaz tudi najraje pošljem priporočeno, seveda tudi navadno, vendar kadar pošljem navadno vedno vzamem račun na pošti. Tudi jaz sem bolj kot ne nemirna, ker nikoli ne veš kaj dela pošta s tvojo pošiljko. Denar pa itak strogo priporočeno.
2013 02 26
Hvala za vaše odgovore. Kaj pa v primeru, da pošiljate priporočeno z odkupnino, poštnino vedno častite ve ali jo kdaj daste na stroške kupca?
2013 02 26
Artemis kolikor sem videla vaš opis na vaši strani da pošiljate samo po povzetju, ne vem no vsaj kolikor imam jaz izkušnje se to ne obrestuje kaj preveč, ker je na žalost vedno več takšnih ki paketa ne prevzamejo in vam bodo s tem naredile samo dodatne in popolnoma neumne stroške...Odločitev pa je seveda popolnoma vaša, to je samo moje mnenje [:jezik]
2013 02 26
Tudi meni se zdi to malo sumjivo ko berem form so ene napisale češ da paketa ni da se je izgubil in ga še do danes niso prejele al pa to mi je blo zanimivo je napisala ena da je poslala denar in ga ni poslala priporočeno in je pol prodajalka prejela prazno koverto nevem če je to za verjet.... Al pa tudi nevem nemorem trdit :)
2013 02 26
Tudi meni se zdi to malo sumjivo ko berem form so ene napisale češ da paketa ni da se je izgubil in ga še do danes niso prejele al pa to mi je blo zanimivo je napisala ena da je poslala denar in ga ni poslala priporočeno in je pol prodajalka prejela prazno koverto nevem če je to za verjet.... Al pa tudi nevem nemorem trdit :)
2013 02 26
MoonFlower, zaenkrat so še vsi prevzeli pošiljke, je pa res, da se lahko kmalu lahko zgodi, da je kdo ne prevzame ... ModnaMuha, to je tudi meni sumljivo in ravno iz teh razlogov se raje izogibam navadnih pošiljk :)
2013 02 26