Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Moja odsotnost v preteklih dneh.

Pozdravljene, rada bi se opravičila za mojo odsotnost prejšnji teden, saj sem imela internetne težave. Na vsa vaša sporočila bom odgovorila takoj ko bo mogoče [:sramezljiv] Lepe praznike!
2013 10 30
Pozdravljeni, več deklet se je oglasilo, da ne morejo nalagati slik. Odkar je drug program za nalaganje slik, tudi sama ne morem nalagati slik. Prosimo za pomoč, saj ne moremo dodajati novih artiklov, Lep dan še naprej.
2013 12 08
očitno nas je večina, ki ne moremo nalagati slik,ker opažam tudi veeeliko slabšo ponudbo [:Žalosten] V kolikor je nov program za nalaganje bi pričakovale, da nas o tem obvestite,saj v nasprotnem primeru bo MOJ BUTIK počasi "shiral" [:Prestrašen] LP
2013 12 09
Od admin se pričakuje, da vsaj 1x dnevno prečekira zadeve... Če je odsoten, bi bilo smoterno poiskati zamenjavo?! Prazniki očitno ne bodo tako lepi, če moramo vsak dan preiskušat, če morda deluje... Pa vse smo pripravile en kup stvari za prodajo/menjavo... Tako da živa beda...
2013 12 10
Dragi Administrator, prosim, da zadevo z nalaganjem uredite v najkrajšem možnem času in nam tako omogočite nemoteno nalaganje fotografij in vse kar je posledično povezano s tem. Hvala in lepe praznike tudi vam.
2013 12 10
Administrator nas očitno ignorira [:Žalosten] mislim da bi nam lahko vsaj odgovoril ali odgovorila [:Zafurstriran]
2013 12 10
Meni nalaganje slik ne dela že nekaj dni :(
2013 12 10
Ah...kaksna beda ocitno ne bomo mogli vec prodajati .....
2013 12 10
tudi jaz ne morem nalagati novih artiklov že od petka kar se mi res zdi čudno,ponavadi se internetne napake na straneh odpravijo že v nekaj urah od tega so pa že 3je delovni dnevi,deloma se strinjam z tity_23 administrator je za to da skrbi za stran in njene uporabnike ne pa da strani še povoha ne,če se je že obligiral/a za tašno stvar!! [:Jezen] sicer pa ne vem samo ena oseba skrbi za stran ali kaj?!
2013 12 10
Tudi jaz ne morem nalagati slik. Ampak se mi zdi, da bi bile lahko uporabnice MB malo bolj razumevajoče do osebe, ki skrbi za delovanje te strani. Ugibam, da tu ne gre za neke blazne zaslužke, bolj za prostovoljstvo in da ima oseba verjetno tudi druge obveznosti v življenju. Sama vem, da se raje odzovem na lepo besedo kot na zahteve in jezo. Upam, da nas administratorka ni zapustila. lp:)
2013 12 10
Tudi jaz nemorem nalagati slik že 3 dni. Sem pisala administratorju na butik in na mail, vendar nobenega odgovora.
2013 12 12
Jaz ze cel teden kar je res too much!! Administratorka se pa sploh javi ne kr neki
2013 12 12
enako pri meni, že cel teden!!
2013 12 12
Enako pri meni cel teden! -.-
2013 12 12
Tudi jaz se ze resno sprasujem, kje je problem. Ce je v adminu naj se prosim zamenja, saj je ta spletna stran ze kaksen teden nezanimiva in ne koristna.
2013 12 12
1 2