Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Razočarana z menjavo

ful sem razočarana...Sem menjala super ohranjena sončna očala Guesss za LV torbico-menda novo, pa so naramnice popokane, pošivane, ma ni da ni...Sem napisala, pa se je delala, da kao ni mogoče, zdaj mi pa niti odpiše ne več...Mah! [:zalosten]
2013 03 14
katera pa je to bila??
2013 03 14
Zato pa jaz raje ne menjam več ker nekatere bi ti še svoj drek prodale [:tihsmeh] Se opravičujem izrazu ampak je na žalost res [:jezen]
2013 03 14
hja, tudi jaz vedno bolj skeptična glede menjav.. [:zalosten]
2013 03 14
Za katero punco gre? Sem imela tudi jaz probleme pri menjavah-raztrgano,umazano,uničeno....
2013 03 14
tudi jaz-zmuckano, luknjasto... nekaj menjav pa je bilo resda super [:nasmeh]
2013 03 14
Vam sporočim, malo še počakam, če mi odpiše...ima pa kar nekaj odzivov, vse 100%..
2013 03 14
Se že 2 dni sploh ni vpisala...
2013 03 14
no tudi tiste s katerimi sem jaz menjala so imele 100% odzive oblačila pa katastrofa, zmuckana, lukna pri lukni - tak da nič več pa lahko imajo 10000% odzive
2013 03 14
tudi sama sem bila nad zadnjo izmenjavo precej razočarana, pisalo je, da je majčka UNI, bila je XL (kar mi je fuuul preveliko), pisalo je, da je majčka enkrat oblečena, a je bil napis na notranji strani popolnoma izbrisan, majčka pa na enem delu kar umazana... s strani punce pa, da tudi njej kdaj ni bila ušeč menjava, da tako pač je, da je napisala, da je majčka UNI, ker je raztegljiva in se to niso bol na široko, itd... skratka, sami izgovori... sem si pa pravzaprav čisto sama kriva, ker sva bili zmenjeni za osebni prevzem, najprej sem jo čakala pol ure... potem pa še srajčke pri menjavi nisem pogledala... žal.. me je izučilo! ona pa je, za povrh usega, dobila popolnoma lepo, samo enkrat nošeno srajčko...
2013 03 14
vsee torbice od LV kaj sem si jih naročla oz menjala so bile strgane po šivih in so razpadale.. tako da niam pojma kaj je s temi torbicami..
2013 03 14